Skultē noslēgušās skriešanas sacensības "Pavasara kross 2017"

31.05.2017.

LV_ID_EU_logo_ansamblis_ESF_RGB.png

 

Arī šajā pavasarī Mārupes pašvaldība, piesaistot Eiropas Savienības finansējumu, organizēja Pavasara krosu Mārupes novadā. Šonedēļ noslēdzās Pavasara krosa sacensības Skultes stadionā, kas kopā visos 3 sacensību pulcēja teju 50 dalībniekus vecumā no 3 līdz pat 60 gadu vecumam.

Pasākuma mērķis bija popularizēt krosu kā daudziem pieejamu, veselīgu un aktīvu brīvā laika pavadīšanas veidu un noskaidrot labākos Mārupes novada sportistus skriešanā. Lai sagatavotos sacensībām šogad iepriekš, tika organizētas arī nodarbības trenera pavadībā.

“Pavasara krosā 2017” dalībniekiem bija iespēja startēt 17 dažādās vecuma grupās, no 3 līdz 80 gadu vecumam, katram vecumam atbilstošā distancē.

"Pavasara krosa 2017" Skultē visu 3 posmu kopvērtējuma rezultāti pieejami šeit.

Kopvērtējuma 1. – 3. vietu ieguvēji attiecīgajās vecuma grupās apbalvoti - otrās un trešās vietas ieguvēji apbalvoti ar medaļām; pirmās vietas ieguvējs ticis pie kausa un pārsteiguma balvas.

Aktivitāti Mārupes novada Domes uzdevumā īsteno SIA “Medsport”.

Mārupes pašvaldība ir uzsākusi Eiropas Sociālā fonda un valsts finansēta projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Mārupes novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/032) īstenošanu. “Pavasara kross 2017” tiek īstenots pateicoties Eiropas Savienības finansējumam projekta aktivitātes “Fizisko aktivitāšu jautājumu popularizēšana Jaunmārupes un Skultes ciemos” ietvaros.