Vesterns, piedzīvojumu filma “Wild East. Kur vedīs ceļš”

Vesterns, piedzīvojumu filma “Wild East. Kur vedīs ceļš” (režisors Matīss Kaža) būs skatāma:

otrdien, 12. oktobrī, plkst. 19.00 Babītes Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā "Vietvalži", Spuņciemā (seansi pie galdiņiem, līdzi drīkst ņemt uzkodas; biļetes iespējams iegādāties filmas demonstrēšanas vietā pie administratores skaidrā naudā no 12.oktobra).

Biļetes cena: 3 eiro.

Eva ir aristokrāte, jauniete, kura uzaugusi baltvācu barona aizbildniecībā. Īsi pirms barona ieplānotajām Evas laulībām ar kādu savdabīgu Vīnes grāfu, Eva un viņas guvernante Magda nolemj pretoties barona iecerēm un īsteno bēgšanas plānu. Taču notiekošajā negaidīti iesaistās latviešu zemnieks Mikus, kuru nu tur aizdomās par jaunās dāmas nolaupīšanu. Barona rokaspuiši, valsts kriminālizmeklētājs, ungāru kovbojske un citi varoņi dodas ceļā, lai pazudušos jauniešus atrastu, jo Eva kā izrādās ir lielu bagātību mantiniece.

Filma latviešu, krievu un vācu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Galvenajās lomās: Žanete Zvīgule, Toms Veličko, Vilis Daudziņš, Kaspars Znotiņš, Egons Dombrovskis, Agnese Budovska, Gerds Lapoška, Andris Keišs, Niklāvs Kurpnieks, Inese Kučinska un citi.

Filmas garums: 95min.

Vecuma ierobežojums: 12+.

Kino seanss tiek organizēts "Zaļajā drošības režīmā". Uz šo epidemioloģisko drošības režīmu attiecināmi šādi noteikumi:

  • apmeklētājiem ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina pilnas vakcinācijas kursa pabeigšanu vai pēdējā pusgada laikā pārslimošanu ar Covid-19;
  • nav jāreģistrē kino apmeklējums un kinozālē nav prasību ievērot distanci vai lietot sejas un deguna masku;
  • seansus nav atļauts apmeklēt bērniem jaunākiem par 12 gadu vecumu (bez Covid-19 sertifikātiem).

Filmas plakāts