Vebinārs par biznesa ideju konkursu “Mammu bizness Mārupē” jau rīt

15.04.2024.

Jau piekto gadu aicinām māmiņas pieteikt savu biznesa ideju konkursam “Mammu bizness Mārupē 2024” pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai. Pieteikties konkursam var sievietes, kuras audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz astoņiem gadiem, esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Konkursa pieteikumu pieņemšana norisināsies no 10. aprīļa līdz 20. maijam.

Konkursa mērķis ir motivēt sievietes - māmiņas saskatīt sevī uzņēmējas potenciālu un uzsākt komercdarbību, sekmēt jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu, kā arī sekmēt jauno māmiņu sociālo iekļaušanu, sevis pilnveidošanu, atvieglojot un veicinot veiksmīgāku atgriešanos darba tirgū.

Lai palīdzētu jaunajām uzņēmējām labāk sagatavoties dalībai konkursā, aicinām pieteikties vebināram, kas notiks šī gada 16. aprīlī plkst. 18.00 MS Teams.

Piesakies vebināram šeit: forms.office.com/e/j0yUC8zEsg

Konkursam var pieteikties sieviete, kura audzina bērnu kopīgā dzīvesvietā vecumā līdz 8 gadiem (ieskaitot) un plāno uzsākt uzņēmējdarbību, vai šo sieviešu dibinātie uzņēmumi, kuri reģistrēti pirms ne vairāk kā 24 mēnešiem. Konkursa finansējumu varēs izmantot esošā biznesa attīstīšanai vai jauna uzņēmuma darbības uzsākšanai.

Kopējais konkursā pieejamais līdzfinansējums ir 12 000 eiro, maksimālais viena projekta īstenošanai pieejamais līdzfinansējums ir 4 000 eiro.

Iesniegtos projektus vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā būs uzņēmējdarbības profesionāļi un pašvaldību pārstāvji. Konkurss norisināsies divās atlases kārtās, izvērtējot pieteikumu atbilstību konkursa nolikumam un kritērijiem, kā arī tiks vērtētas pretendentu prezentācijas un atbildes uz žūrijas komisijas jautājumiem.

Ar konkursa dokumentāciju var iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē: marupe.lv/mammubizness

Plašāka informācija, rakstot uz e-pasta adresi: agentura@marupe.lv vai zvanot uz mob. tālr. nr. 29330721.