Tiek diskutēts par novada atbalstu vietējiem meistariem

22.04.2016.

19.aprīlī Jaunmārupes bibliotēkas telpās notika pašvaldības pārstāvju tikšanās ar Mārupes novada amatniekiem, mājražotājiem un māksliniekiem.

Tikšanās mērķis bija pārrunāt konkrētus pašvaldības atbalsta veidus novada meistariem, kas sekmētu viņu atpazīstamu Mārupes novadā un ārpus tā, tirdziņu organizēšanu, vienota novada meistaru zīmola izveidošanu, iespēju pašvaldības reprezentācijas vajadzībām iegādāties tieši vietējo meistaru darinājumus, kā arī tālākā nākotnes perspektīvā nepieciešamību pēc vienotas novada amatnieku, mājražotāju un mākslinieku biedrības un amatu telpas un/vai mājas.

Par savu pieredzi sadarbības veicināšanai ar vietējiem meistariem stāstīja biedrības “Pierīgas Partnerība” pārstāve Alīna Lukjanceva. Savukārt, pastāstīt par praktiskiem aspektiem produkcijas realizēšanas procesā bija uzaicināta Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra uzņēmējdarbības konsultante Videga Vītola.

Tikšanās laikā puses vienojās par konkrētiem tālākiem soļiem Mārupes novada meistaru piedāvājuma atpazīstamības veicināšanai. Turklāt, novada meistari izrādīja interesi par iespējamu plašāku sadarbību arī ar tuvāko kaimiņu novadu meistariem Babītes un Olaines novados.  

DSC_0046

Mārupes novada amatnieku, mājražotāju un mākslinieku izstrādājumus būs iespējams apskatīt un iegādāties vienkopus jau pavisam drīz – 4.maijā Tūrisma sezonas atklāšanas pasākuma ietvaros organizētajā Mārupes novada pavasara gadatirgū, kurš norisināsies no plkst.12.00 līdz plkst.16.00 Mārupē, Daugavas ielā 29, pašvaldības ēkas un Kultūras nama iekšpagalmā.

Visi laipni aicināti atbalstīt vietējos!