Nobalso! Šodien pēdējā balsošanas diena par projektu īstenošanu Mārupes novada attīstībai

26.05.2016.

“Latvijas Mobilā Telefona” (LMT) šogad izsludinātajā projektu konkursā “LMT Latvijai” sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību saņemtas 16 projektu idejas. Sākot no pirmdienas, 9. maija, iedzīvotāji aicināti aktīvi balsot par kādu no 14 otrajā kārtā izvirzītajiem projektiem. Lai noteiktu uzvarētājus un finansējuma saņēmējus, par Mārupes novada otrajā kārtā izvirzītajiem projektiem balsot var ikviens Latvijas iedzīvotājs līdz 26. maija plkst. 17.00.

Balsot iespējams Mārupes novada domē, Mārupē, Daugavas ielā 29, 1.stāvā, Būvvaldē, klātienē aizpildot balsošanas anketu, kā arī interneta vietnes www.lmt.lv sadaļā “LMT Latvijai” (www.lmt.lv/lmtlatvijai). Savukārt LMT klienti var balsot arī īsziņas veidā, sūtot izvēlētā projekta identifikāciju uz numuru 1668. Piemēram, balsojot par projektu, kas sarakstā ir ar pirmo kārtas numuru, jāsūta īsziņa ar tekstu: Marupe1. Ar projektu aprakstiem var iepazīties www.lmt.lv/lmtlatvijai un Mārupes novada mājaslapā www.marupe.lv/aktuali/lmt-projektu-konkurss

Projektu īstenošanai Mārupes novadam paredzēts piešķirt astoņus tūkstošus eiro, katram projektam ir iespēja saņemt no 500 līdz 2000 eiro finansējumu.

LMT_LV_2posms_Marupe

Jau ziņots, ka turpinot projektu konkursu “LMT Latvijai”, šogad projekta pieteikumu varēja iesniegt ikviens Alūksnes, Balvu, Grobiņas, Jēkabpils, Krāslavas, Mārupes, Tērvetes un Ventspils novada iedzīvotājs, iedzīvotāju grupa, nevalstiska organizācija vai juridiska persona, kuras deklarētā vai juridiskā adrese ir kādā no minētajiem novadiem. LMT piecu gadu laikā ir atbalstījis reģionu iedzīvotāju iniciatīvas vairāk nekā 320 tūkst. eiro apjomā, savukārt šogad tiks sniegts atbalsts 64 tūkst. eiro apmērā.

Projekta “LMT Latvijai” mērķis ir veicināt sabiedrisko dzīvi Latvijas novados, atbalstīt privātpersonu, juridisku personu un nevalstisko organizāciju iniciatīvas novadu sabiedriskās dzīves izaugsmei, īpaši atbalstot vides uzlabošanas projektus, projektus ar plašu sabiedrības iesaisti un aktīva dzīvesveida popularizēšanu.