Mārupes pašvaldības pārstāvji tiekas ar biedrības "Mārupes uzņēmēji" jauno valdi

29.03.2016.

Šodien, 29. martā, Mārupes Domē notika pašvaldības pārstāvju tikšanās ar biedrības “Mārupes uzņēmēji” valdi, kuras laikā klātesošie iepazinās ar jaunajiem valdes locekļiem, kā arī pārrunāja aktuālus jautājumus turpmākajā sadarbībā.

DSC_6452

2016. gada 11. martā biedrībā “Mārupes uzņēmēji” tika ievēlēts jauns valdes sastāvs. Turpmāk biedrības valdes priekšsēdētājas pienākumus pildīs Evita Sondore, valdes locekļi - Rūta Skujeniece, Svetlana Avene-Aveniņa, Ēriks Kundziņš un Jurijs Baibakovs.

Jaunā valde ir apņēmības pilna turpināt biedrības jau iesāktās aktivitātes – skolēnu mācību uzņēmumu atbalstīšanā, iesaistoties konsultatīvajās padomēs, organizējot seminārus.

“Man ir liels prieks, ka Mārupē ir sava uzņēmēju biedrība, ar kuru pašvaldībai ir izveidojusies veiksmīga sadarbība. Ikdienā, risinot dažādus saimnieciskus jautājumus, lieti noder uzņēmēju pieredze. Prieks, ka tieši Mārupes uzņēmēji ir bijuši aizsācēji Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresam, kas pirmo gadu norisinājās Mārupē, bet tagad jau citos Latvijas novados. Manuprāt, veiksmīga ir arī uzsāktā sadarbība iedzīvotāju informēšanas jomā, kopā ar Mārupes Vēstīm izplatot Uzņēmēju Vēstis. Ceram veiksmīgi uzsākto sadarbību arī turpināt”, uzsvēra Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs.