Mārupes novads aicina golfa spēlētājus pieteikt dalību Mārupes kausa izcīņai golfā

28.08.2020.

Šī gada 6.septembrī pirmo reizi Mārupes novadā Golfa laukumā “Viesturi” norisināsies Mārupes kausa izcīņa golfā. Golfa klubs “Viesturi” un Mārupes novada pašvaldība aicina golfa spēles piekritējus pieteikt dalību ceļojošā kausa izcīņai un brīvā dabā, patīkamā atmosfērā mēroties spēkiem golfa spēlē. Sacensību ietvaros noskaidrosim arī Mārupes novada labākos golfa spēlētājus.

Mārupes kausa izcīņa golfā

Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs: “Lai gan Mārupes novads ir salīdzinoši neliels Pierīgas novads, mēs varam lepoties ar plašu aktīvās atpūtas un sporta piedāvājuma klāstu, tajā skaitā laukumu golfa spēlēs piekritējiem. Jāatgādina, ka Golfa laukums “Viesturi”, kas atradis savu mājvietu Mārupes novadā, ir vecākais laukums Latvijā. Tas tika atklāts 1998.gada jūlijā un atrodas Jaunmārupē, netālu no Rīgas lidostas. Golfa laukuma platība ir 25 hektāri un tajā ir 9 bedrītes. Esam gandarīti, ka varam atbalstīt un veicināt golfa spēles tradīciju arī mūsu novadā.” 

Dalību sacensībās aicināti pieteikt Latvijas HCP sistēmā reģistrēti golfa spēlētāji. Sacensību formāts – sitienu spēle, Stableford punktu spēle – 18 berdītes atsevišķā dāmu un kungu konkurencē:

  • 1. grupa – dāmas – HCP 0-36 – Stableford
  • 2. grupa – Kungi - HCP 0–18 – HCP netto
  • 3. grupa – Kungi – HCP 19–36, Stableford
  • 4.grupa -   Mārupes novada labākie spēlētāji - Stableford

Spēlētāji aicināti pieteikt dalību līdz 5.septembrim plkst. 16:00 , izmantojot sistēmu Golfbox.dk vai rakstot uz e-pastu golfclub@golfsviesturi.lv, vai zvanot 26444390.

Sacensību dalības maksa katram spēlētājam 25 EUR (pusdienas iekļautas cenā). Golfa kluba “Viesturi” biedriem 20% atlaide no dalības maksas. Green fee 20 EUR. Golfa laukuma “Viesturi” sezonas karšu īpašniekiem green fee nav jāmaksā.

Balvas labākajiem spēlētājiem gādās Mārupes novada dome, Mārupes Sporta centrs un Golfa klubs “Viesturi”.

Plašāk lasīt nolikumā šeit.