Mārupes novads aicina apmeklēt savu stendu starptautiskajā tūrisma izstādē “BALTTOUR 2019”

29.01.2019.

No 1. līdz 3. februārim Ķīpsalā notiks 26. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2019”, kur vairāk nekā 850 dalībnieku piedāvās izdevīgākos ceļojumus un atpūtas galamērķus Latvijā un visā pasaulē. Izstādes laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar šī gada jaunumiem un jau pārbaudītām vietām tūrisma nozarē.

Mārupes novads “Baltour” piedalīsies otro reizi, kopīgā stendā ar citiem Rīgas apkārtnes novadiem - Salaspili, Ķekavu, Ikšķili, Ogri, Ropažiem, Stopiņiem, un Baldoni.

Lai uzrunātu plašāku viesu skaitu, janvārī kopīgi izdoti vairāki jauni tūrisma materiāli, kuri pirmo reizi būs skatāmi izstādē, kā arī vēlāk pieejami novadu tūrisma informācijas centros un pašvaldībās.

  • Kopīgā tūrisma karte ar katra novada lielākajiem tūrisma objektiem 3 valodās (LV, ENG, RUS)
  • Buklets ģimenēm ar bērniem “Ģimenes brīvdienas” 3 valodās (LV, ENG, RUS), kas veltīts ģimenes atpūtai. Tajā apkopoti labākie brīvdienu galamērķi un ģimenēm draudzīgas ēdināšanas vietas.
  • Kāzu buklets latviešu valodā “Skaistākā kāzu diena” - tematisks izdevums, kas var kļūt par lielisku palīgu jaunajiem pāriem un vedējiem, jo apvieno ceremoniju vietas, aktivitāšu pieturvietas, svinību un foto sesiju vietas galvaspilsētas tuvumā.
  • Kopīgs pasākumu kalendārs “Svinam dzīvi” ar 10 visu 8 novadu lielākajiem 2019.gada notikumiem.

Stends šogad tematiski aicinās piedalīties šovasar plānotajā Rīgas apkārtnes tūrisma piedzīvojumā lieliem un maziem – velo foto orientēšanās akcijā “Apceļo Kaimiņus”. Izstādē tiks prezentēti velo seriāla 8 posmu datumi, no kuriem katrs no maija līdz septembrim notiks vienā no kaimiņu novadiem, Mārupes novadam noslēdzot seriālu ar sacensību pēdējo posmu 21.septembrī. Piedalīties aicināts jebkurš, jo seriāls būs aktīvās atpūtas piedzīvojums, lai iepazītu Rīgas apkārtnes novadu skaistākās apskates vietas un interesantākos tūrisma objektus. Dalībnieki varēs piedalīties vienā vai vairākos posmos. Par lielajām balvām kopvērtējumā gan cīnīsies tikai tās komandas, kuras būs startējušas vismaz 5 seriāla posmos.

Balttour_stends_ar_karti_2019.jpg

Seriālu ar balvām atbalsta Mārupes novada uzņēmumi “Madara Cosmetics”, starptautiskā lidosta “Rīga”, SIA “Mārupes siltumnīcas” ar zīmolu “Mārupes gurķi”, atpūtas komplekss “Bejas”. Kopvērtējuma lielo balvu sponsori – velo preču veikals “Veloprofs” un Sporta komplekss “333”.

Izstādē stenda apmeklētāji varēs piedalīties arī momentloterijā. Atbildot pareizi uz jautājumu par kādu no 8 novadiem būs iespēja iegūt savā īpašumā suvenīrus. Visu trīs dienu garumā stendā sevi prezentēs arī 8 novadu tūrisma objekti – būs aizraujoši! Stends atradīsies hallē “Apceļo Latviju”, C7 sektorā (vidējā stendu rinda). 

Uz tikšanos izstādē!