Mārupes novadā notiks pasākums ģimenēm “21. gs. prasmes”

23.08.2021.

5.septembrī Mārupes novada Sporta un atpūtas parkā “BMX Mārupe” no plkst. 14.00  projekta “Par prasmīgām ģimenēm” ietvaros notiks pasākums “21. gs. prasmes”, kurā ar neformālās izglītības darbnīcām, ģimeņu līdzdarbošanos, apgūstot 21. gs. prasmes, vēsturi, tuvējo novadu iepazīšanu, tiks godināta ģimenes kopā būšana un tradīcijas.

Pasākumā tiks nodrošinātas sešas tematiskās darbnīcas, pēc darbnīcām tiks veidota vakarēšana, mielasts un rotaļas. Tematiskās darbnīcas ar pieredzes nodošanu, darīšanu un kopā būšanu.
Sešas tematiskās darbnīcas:
1.    “Superīgais DJ”
2.    “Digitālais minimālisms”
3.    “Nākotnes velo”
4.    “Radi un vadi”
5.    “Skats no augšas”
6.    “Tālredzīgais”.

Dalība pasākumos ir bez maksas. Iepriekšējā pieteikšanās obligāta. Dalībnieku skaits ierobežots. 
PIETEIKUMA anketa 5. septembra pasākumam: https://ej.uz/21gsprasmes2.

Pasākumā tiks ielaistas personas, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un sadarbspējīgu pārslimošanas, vakcinācijas un testēšanas sertifikātu, kā arī šīs personas pavadošie bērni, kas jaunāki par 12 gadiem, bez sertifikātiem.

Pasākums tiks fotografēts, un fotogrāfijas var tikt publicētas biedrības “Pierīgas partnerība” un “Jaunolaines attīstībai” sociālajos tīklos un mājaslapā.
Projekts „Par prasmīgām ģimenēm” ir sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta pieteikums Nr. 2021.LV/ĢDP/136.


Zane Sāviča, biedrība “Pierīgas Partnerība” projektu vadītāja