Mārupes novadā bez maksas savāks lielgabarīta atkritumus un nolietotās elektropreces

17.05.2016.

Ar mērķi rūpēties par sakoptu un skaistu Mārupes novadu šā gada 20. un 21.maijā Mārupes novada dome sadarbībā ar vides un atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumu „Eco Baltia VIDE” organizē lielgabarīta atkritumu (vecu mēbeļu, matraču un līdzīgu atkritumu), kā arī nolietoto elektropreču bezmaksas savākšanu Mārupes novadā.

Mārupes novada iedzīvotāju ērtībām lielgabarīta atkritumi un nolietotā elektronika tiks savākti vairākos laikos un dažādās vietās Mārupes novadā. Iedzīvotāji ir aicināti grafikā norādītajās vietās un laikos nogādāt savus lielgabarīta atkritumus un/ vai nolietotās elektropreces. Šajās vietās attiecīgajā laikā būs transports ar konteineri lielgabarīta atkritumiem un atsevišķs transports nolietoto elektropreču savākšanai. Lielgabarīta atkritumu un nolietoto elektropreču utilizācija iedzīvotājiem ir bez maksas, bet pašiem būs jāparūpējas tikai par to nogādāšanu līdz savākšanas vietai.

Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas, t.i., piemēram, ledusskapim jābūt ar kompresoru, televizoram – ar kineskopu, bet datoram – ar mātes plati u.tml.

eko_pienjem_nepienjem

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Eco Baltia VIDE Rīgas reģiona klientu apkalpošanas centru, zvanot pa tālr. 67 517 600, 67 517 606, vai rakstot uz e-pastu:
riga@vide.ecobaltia.lv.

Lielgabarīta atkritumu izvešanas grafiks