Koris Universum iegūst I pakāpes diplomu

03.05.2016.

Katram korim vismaz reizi gadā ir jāatskaitās par padarīto -  jāparāda, ka kārtējais gads nav velti aizvadīts, bet ir cītīgi strādāts pie kolektīva izaugsmes.  Jaunmārupes jauktajam korim Universum šis uzdevums bija jāveic 23.aprīlī Ķekavā, kur norisinājās Pierīgas apriņķa koru skate.

Skate ir notikums, kas liek sarosīties jau labu laiku pirms – katrs koris vēlas būt labākais, vēlas sasniegt un pārspēt sevis uzstādītos mērķus.  Koris Universum ir cītīgi darbojies visas sezonas garumā, koncertējot gan Jaunmārupē, gan citur Latvijā un arī gatavojoties savam, nu jau trešajam, ārzemju braucienam, tādēļ skate bija kā izaicinājums, lai parādītu, ka spējam kvalitatīvi paveikt arī to. Tieši tādēļ mums, jo īpašs prieks ir par to, kādi bija Universum sniegumi  Ķekavā. Mēs kā koris bijām ceturtais labākais starp visiem atlases kārtas dalībniekiem, un koris Universum  tika novērtēts ar  I pakāpes diplomu un augstajiem 42 punktiem!  

universum

Šis rezultāts iedvesmo izvirzīt sev aizvien jaunus uzdevumus un izaicinājumus, lai varētu turpināt mūsu muzikālo darbību ar aizvien augstāku kvalitāti. Vismilzīgākais paldies Universum lieliskajam un šarmantajam diriģentam Rihardam Rudzītim un viņa lieliskajiem palīgiem Jānim Kokinam un Egilam Jākobsonam! Paldies sakām arī Mārupes novada pašvaldībai un, jo īpaši, Irai Dūdumai par atbalstu un palīdzību visu mūsu ideju īstenošanā!

Skates labo rezultātu iedvesmoti, mēs aicinām jaunus dziedātājus pievienoties mūsu muzikālajām gaitām! Nāc un dziedi Jaunmārupes jauktajā korī Universum! Esi viens no mums!

Kora Universum vārdā, Līga Paegle