Godināti novada jaundzimušie un viņu ģimenes

25.05.2016.

21.maijā Mārupes kultūras namā svinīgā pasākumā „Esmu mazais mārupietis” pašvaldība sumināja pašus mazākos novadniekus un viņu ģimenes. Sirsnīgā gaisotnē tika sveikti vairāk kā 100 mazuļi, kuri dzimuši 2015.gada decembrī un 2016.gada janvārī, februārī, martā un aprīlī.

Pasākuma foto

 Fotosesijas foto pieejamas šeit

Mārupē dzimušos novadniekus un viņu vecākus svinīgajā pasākumā “Esmu mazais mārupietis” sveica Mārupes novada Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs un Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Līga Laupere, pasniedzot katrai ģimenei īpaši veidotu monētu un novēlot mazajiem mārupiešiem augt stipriem, veseliem un laimīgiem.

jaundzimušo sveikšana_2016_05

Pēc dzimstības rādītājiem Mārupes novads jau vairākus gadus Pierīgā ir starp līderiem. Pagājušajā gadā novadā piedzimuši 365 mazuļi, pārsniedzot iepriekšējo gadu dzimstības rādītājus.

No maija līdz augustam dzimušie mazuļi un viņu ģimenes tiks godinātas šī gada 17.septembrī. Ielūgtās ģimenes, kuras pasākumu neapmeklēja, par mazā mārupieša monētas saņemšanu aicinātas sazināties ar pašvaldību, zvanot pa tālruni 67149868 vai rakstot uz e-pastu marupesvestis@marupe.lv.

Mārupes novada 90. dzimšanas gada ietvaros tika aizsākta jauna tradīcija – jaundzimušo sveikšana, lai ik gadu Mārupes ģimenēm īpašās svētku reizēs teiktu paldies par Latvijas jaunās paaudzes veidošanu.