BK Saldus uzvar Mārupē, LBL2 finālsērijā būs izšķirošā piektā spēle

03.05.2016.

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas finālsērijas ceturtajā spēlē svētdien Mārupes sporta kompleksā basketbola klubs "Saldus" pārspēja Mārupes sporta centra komandu un izlīdzināja rezultātu sērijā 2:2. Izšķirošā piektā spēle notiks trešdien Saldū.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā, taču mazrezultatīvā cīņā. Abas komandas bieži grēkoja ar neprecīziem metieniem, un rezultāts auga visai lēni. Lielāko puslaika daļu vadībā atradās mārupieši, kuri lielāko pārsvaru 26:17 sasniedza otrās ceturtdaļas vidū. Taču Saldus basketbolisti nekavējoties atbildēja ar deviņiem punktiem pēc kārtas un pēdējā minūtē arī izvirzījās vadībā (34:35).

Trešās ceturtdaļas sākumā BK "Saldus" pārsvars sasniedza piecus punktus (37:42) un, kaut arī to palielināt viņiem neizdevās, pirms spēles pēdējā posmā viesi saglabāja "plus pieci" sava labā (46:51). Ceturtajā ceturtdaļā starpību sadeldēt mārupiešiem neļāva gan kļūdas un neprecīzie metieni, gan problēmas aizsardzībā pret pretinieku līderi Kristu Pīternieku (19 punkti, 12 atlēkušās bumbas)

13130978_1713434105571658_5762795357328733398_o

Zaudējums 69:76, un skaidrs, ka LBL otrās divīzijas čempioni kļūs zināmi trešdien, 4. maijā, Saldū, kur plkst. 19.30 notiks izšķirošā piektā spēle. Ceturtajā mačā Mārupes sporta centra komandas labā visvairāk punktu guva Toms Straudovskis (23), Roberts Pāže (15) un Mārtiņš Motivāns (12).

Kā zināms, mārupieši uzvarēja pirmajās divās spēlēs (79:62 un 72:60), bet zaudēja trešajā (58:82).

Avots: Apriņķis.lv