Aicinām mārupiešus piedalīties aizraujošā pārgājienā «Ģimenes pārgājiens EKSPEDĪCIJA»

10.06.2021.

Latvijas armijas veterāni aicina mārupiešus piedalīties aizraujošā pārgājienā Skultē, meža teritorijā pie dienas centra “Skulte”. Pasākums «Ģimenes pārgājiens EKSPEDĪCIJA» tiek īstenots sadarbībā ar Mārupes novada pašvaldību konkursa «Mārupe - mūsu mājas 2021» ietvaros.

Kopā ar ģimeni un draugiem piedalies EKSPEDĪCIJAS mini-pārgājienā Skultes ciema meža teritorijā  pa noteiktu maršrutu, kura laikā ar komandai izsniegtās maršruta leģendas palīdzību patstāvīgi meklēsi kontrolpunktus, kuros būs jāizpilda pieredzējušu instruktoru – Latvijas armijas veterānu – sagatavoti uzdevumi. Tie palīdzēs dalībniekiem apgūt vai nostiprināt pārgājienos noderīgas zināšanas. Uzdevumi gatavoti tā, lai tos varētu pildīt arī bērni pieaugošo komandas dalībnieku atbalstu.

Pasākuma norises datumi: 20.06.2021., 27.06.2021., 04.07.2021., 11.07.2021. un 18.07.2021. Katra komanda izvēlas vienu datumu un laiku. Provizoriskais EKSPEDĪCIJAS ilgums - līdz 60 minūtēm. Dalība tikai ar iepriekšēju reģistrāciju. Reģistrējies šeit:  ej.uz/expedition

Reģistrējoties pasākumam, dalībnieks piekrīt, ka komanda var tikt fotografēta un filmēta un materiāls izmantots pasākuma publicitātes nolūkos.

Pirms EKSPEDĪCIJAS uzsākšanas katra komanda saņems drošības instrukciju, maršruta uzdevumu pildīšanai nepieciešamo izdales materiālu, aprīkojumu un norādījumus. Maršruta izpildes gaitā komandām kontrolpunktos būs jāatrod uzdevumu QR-kodus (ar tajos iestrādātiem linkiem uz attiecīgā uzdevuma faila lejupielādei tīmekļa vietnē). Ar dalībnieku viedierīču fotokameru tos būs jānolasa, jālejuplādē un jāatver uzdevuma fails un jāpilda  tajā saturošs EKSPEDĪCIJAS uzdevums. Tam nepieciešama viena viedierīce a foto kameru un interneta pieslēgumu. EKSPEDĪCIJA tiks pabeigta pēc visu kontrolpunktu sasniegšanas, sagatavoto uzdevumu izpildes un komandas atgriešanās finiša punktā.

EKSPEDĪCIJAI nav nepieciešama speciāla sagatavošanās, tomēr veiksmīgākai uzdevumu izpildei  pieaugošajiem dalībniekiem noderēs orientēšanas un pārgājienu pamatu zināšanas.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

logo ansamblis