Aicinām darbā Pašvaldības teritorijas apsaimniekošanas un nekustamo īpašumu pārvaldīšanas nodaļas vadītāju

21.04.2022.

Mārupes novada Pašvaldības īpašumu pārvalde aicina darbā

PAŠVALDĪBAS TERITORIJAS APSAIMNIEKOŠANAS UN NEKUSTAMO ĪPAŠUMU PĀRVALDĪŠANAS NODAĻAS VADĪTĀJU

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot, vadīt un koordinēt nodaļas darba nepārtrauktību, lietderību un tiesiskumu;
  • uzraudzīt  un organizēt darbu, pakļauto darbinieku pienākumu izpildi;
  • plānot pašvaldībai piederošo un piekrītošo nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldību;
  • nodrošināt Pašvaldībai piederošo vai valdījumā esošo Mārupes novada teritoriju vides pārvaldības uzdevumu izstrādi un izpildi;
  • plānot pašvaldības nekustamā īpašuma – ēku un būvju racionālu izmantošanu, uzturēšanu un apsaimniekošanu;
  • sagatavot tehnisko specifikāciju publisko iepirkumu procedūru veikšanai;
  • pārraudzīt un koordinēt atkritumu apsaimniekošanu novadā;
  • decentralizēto kanalizācijas sistēmu kontroles un uzraudzības izveidošana un uzturēšana novadā.

Prasības pretendentiem:

  • nozarei atbilstoša augstākā izglītība;
  • vadītāja profesionālās darbības pieredze līdzīgā amatā valsts vai pašvaldību institūcijās;
  • profesionālā pieredze ne mazāk kā 3 gadi amatā, kas atbildīga par nekustamo īpašumu attīstību un pārvaldību;
  • pieredze stratēģiju, darbības programmu un citu attīstības plānu izstrādē un vadībā, kā arī ES līdzfinansētu projektu realizēšanā;
  • teicamas valsts valodas (C1 līmenis) un vēlams angļu valodas zināšanas;
  • spēja strādāt patstāvīgi, uzņemties atbildību;
  • labas komunikācijas prasmes, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • teicamas prasmes darbam ar biroja tehniku, MS Office programmatūru;
  • pieredze amatā valsts vai pašvaldības institūcijās tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • mēnešalgu 1 600 eiro (pārbaudes laikā) līdz 1 800 eiro (pēc pārbaudes laika) pirms nodokļu nomaksas;
  • normālo nedēļas darba laiku – 40 stundas;
  • veselības apdrošināšana (pēc pārbaudes laika);
  • darba vietu – Centra ielā 4, Piņķos, Babītes pagastā, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un dzīvesgaitas aprakstu (CV)  ar norādi „Apsaimniekošanas nodaļas vadītājs” sūtīt līdz 2022. gada 6. maijam uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka personīgi sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai.

Datu apstrādes pārzinis Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv