Aicinām darbā ekonomistu Finanšu un grāmatvedības nodaļā

30.05.2022.

Mārupes novada pašvaldības Centrālās administrācijas Finanšu un grāmatvedības nodaļa uz nenoteiktu laiku aicina darbā EKONOMISTU

Prasības pretendentiem:

  • augstākā izglītības finanšu vai ekonomikas jomā;
  • vismaz divu gadu profesionālā darba pieredze pašvaldības un valsts iestādēs;
  • labi orientējas normatīvajos aktos, kas saistīti ar noteiktā amata pienākumu izpildi;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
  • teicamas iemaņas darbā ar MS Office programmatūru;
  • teicamas iemaņas darbā ar RVS Horizon BI, vēlama pieredze darbā ar lietvedības sistēmu DocLogix;
  • precizitāte darbu izpildē, analītiska domāšana un augsta atbildības sajūta;
  • prasme  strādāt komandā, labas argumentācijas prasmes,  spēja plānot savu darba laiku un noteikt prioritātes

Galvenie amata pienākumi:

  • kontrolēt funkcionālās, ekonomiskās un apstiprināto projektu klasifikācijas piemērošanu, kā arī apstiprināto ilgtermiņa saistību īstenošanu;
  • veikt pašvaldības budžeta plānošanu, ieņēmumu un izdevumu kontroli;
  • finanšu darbības plānošana, analīze, pārskatu gatavošana;
  • veikt pašvaldības iestāžu un kapitālsabiedrību ekonomisko un finanšu analīzi;
  • ieņēmumu un izmaksu tāmju sagatavošana;
  • piedalīties Mārupes novada pašvaldības publiskā pārskata un iekšējo normatīvo aktu sagatavošanā;
  • nodrošināt pašvaldības iestāžu noslēgto līgumu nepārtrauktu aktuālas informācijas uzturēšanu resursu vadības sistēmās.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  • darba algu mēnesī 1 520 eiro (pārbaudes laikā 1 370 eiro) pirms nodokļu nomaksas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc pārbaudes laika beigām;
  • darba vietu - Daugavas  ielā 29, Mārupē, Mārupes pagastā, Mārupes novadā.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi “EKONOMISTS” sūtīt līdz 2022. gada 14. jūnijam uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv.
Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka ar piemērotākajiem kandidātiem sazināsimies divu nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām.
Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.