8. decembrī konkursa „Mārupes novada 2023. gada bērnu un jauniešu sporta laureāts” apbalvošanas ceremonijā godināsim labākos Mārupes novada jaunos sportistus

08.12.2023.

Lai izvērtētu Mārupes novada jauno sportistu (bērnu un jauniešu), treneru, komandu un sporta organizāciju sniegumu 2023. gadā, Mārupes novada pašvaldība no 30. oktobra līdz 23. novembrim aicināja iedzīvotājus, trenerus, sporta organizācijas un federācijas pieteikt pretendentus konkursā „Mārupes novada 2023. gada bērnu un jauniešu sporta laureāts”.

Kopumā tika saņemti vairāk kā 100 pieteikumi, kurus novembra beigās vērtēja komisija Mārupes novada pašvaldības deputātu un Sporta un aktīvās atpūtas konsultatīvās padomes locekļu sastāvā.

Konkursa „Mārupes novada 2023. gada bērnu un jauniešu sporta laureāts” apbalvošanas svinīgā ceremonija notiks 8. decembrī plkst. 18.30 (ieeja no plkst. 18.00) Mārupes Kultūras namā Mārupē,  Daugavas ielā 29 (ieeja tikai ar ielūgumiem). Pasākumu vadīs iemīļotais Latvijas Televīzijas sporta žurnālists Reinis Ošenieks.

Vairāk par konkursu lasiet šeit: https://www.marupe.lv/lv/sportalaureats

Laipni gaidām visus nomināciju uzvarētājus un īpašos viesus uz apbalvošanas ceremoniju!

Plakāts