Sports

Mārupieši izcīna uzvaru Pierīgas skolu basketbola turnīrā

17.10.2019.

Mārupes novada mācību iestāžu audzēkņi izcīnījuši trīs no pirmajām četrām vietām Ādažos notikušajā Pierīgas novadu skolēnu sporta spēļu basketbola turnīrā C vecuma grupā zēniem (2006. g.dz. un jaunāki). Tāpat kā pērn, par turnīra uzvarētājiem kļuva Mārupes Valsts ģimnāzijas (iepriekš – vidusskolas) puiši.

basketbolisti

Deviņu skolu komandas turnīra pirmajā posmā aizvadīja priekšsacīkšu spēles trijās apakšgrupās. Pirmo vietu ieguvēji kvalificējās finālturnīram par 1.-3.vietu, otro vietu ieguvēji – turnīram par 4.-6.vietu, bet komandas, kas palika trešajās vietās, turnīru noslēdza ar dalītu 7.-9.vietu.

Uzvaras abās apakšgrupu spēlēs (2x8 min) izcīnīja Mārupes Valsts ģimnāzija (46:5 pret Ādažu Brīvo Valdorfa skolu un 58:8 pret Carnikavas pamatskolu), Ādažu vidusskola (45:7 pret Baldones vidusskolu un 45:22 pret Mārupes pamatskolu) un Jaunmārupes pamatskola (18:13 pret Berģu Mūzikas un mākslas pamatskolu un 26:8 pret Ropažu novada vidusskolu).

Galvenajā finālturnīrā uzvaru sēriju turpināja Mārupes Valsts ģimnāzijas jaunie basketbolisti, kuri ar 23:5 pārspēja mājiniekus ādažniekus un ar 21:6 novadniekus no Jaunmārupes pamatskolas. Izšķirošajā spēlē par otro vietu Ādažu vidusskolnieki uzvarēja Jaunmārupes komandu 18:6.

Turnīrā par 4.-6.vietu divas uzvaras izcīnīja Mārupes pamatskolas audzēkņi, kuri ar 14:9 uzvarēja Berģu MMP un ar 22:16 Ādažu Brīvo Valdorfa skolu. Piektā vieta līdz ar panākumu 15:13 spēlē pret ādažniekiem tika Berģu basketbolistiem. Dalītā 7.-9.vietā ierindojās Ropažu novada vidusskola, Baldones vidusskola un Carnikavas pamatskola.

Avots: Apriņķis.lv