Sports

Mārupes Sporta centrs nosvinējis 10 gadu jubileju

17.12.2018.

Ar atskatu uz aizvadītajiem gadiem un pateicības vārdiem Mārupes Sporta centrs 7.decembrī atzīmēja savu desmit gadu jubileju.

Šo gadu laikā paveikts ļoti daudz. Uzbūvēti divi lieli sporta centri – Tīraines un Mārupes sporta kompleksi, rekonstruēti divi sporta stadioni, uzbūvēts sporta laukums Gerberu ielā, atjaunots skeitparks Jaunmārupē. Organizēti gan vietēja mēroga, gan starptautiski pasākumi. Paveikts milzīgs darbs, lai sporta centra apmeklētājiem piedāvātu daudzveidīgu nodarbību klāstu, līdz ar to audzēkņu skaits trīskāršojies.

Mārupes sporta centra pirmssākumi meklējami 2001. gadā, kad aizsākās organizētas sporta nodarbības futbolā pie trenera M. Zeinalova (trenējās 34 audzēkņi) un taekwondo nodarbības pie trenera V. Lepina Žagara (trenējās 15 audzēkņi). Laika posmā no 2002. gada līdz 2007. gadam pēc iedzīvotāju pieprasījuma tika organizētas nodarbības arī tenisā, jāšanas sportā, boksā, volejbolā, basketbolā, futbolā.

2008. gadā tika atvērts Tīraines sporta komplekss un līdz ar kompleksa atvēršanu oficiāli tika dibināts Mārupes sporta centrs. Pirmajā sporta centra darbības gadā sporta centrā strādāja septiņi treneri, kas vadīja nodarbības 299 audzēkņiem. 10 gadu ilgajā darbībā sporta centrā ar dažādiem sporta veidiem nodarbojas jau 923 audzēkņi, kurus trenē 17 treneri. Patreiz laika pārbaudi ir izturējuši tādi sporta veidi kā futbols, volejbols, basketbols, vieglatlētika, BMX, taekwondo.

No dibināšanas brīža Mārupes sporta centrā strādā tā vadītāja Silvija Bartušēviča, treneri Vitālijs Lepins-Žagars, Agris Kokorevičs, Jānis Vilkaušs, administratores Diāna Eikena, Astra Kļaviņa.

Paldies visiem sporta centra sadarbības partneriem, sportistiem, treneriem, darbiniekiem, audzēkņiem par atbalstu sporta centra ikdienā. Īpašs paldies Mārupes novada domei un tās vadītājam Mārtiņam Bojāram un domes priekšsēdētāja vietniecei Līgai Kadiģei.

Mārupes Sporta centra kolektīvs

LLA_5766_www.jpg