Sports

Mārupes SC meistarkomandas futbolisti izcīna uzvaru Latvijas Futbola čempionāta 2.līgas 17. kārtas spēlē

02.09.2019.

24.augusta pēcpusdienā Jaunmārupē, Jaunmārupes stadionā Mārupes SC meistarkomandas futbolisti aizvadīja Latvijas Futbola čempionāta 2.līgas 17. kārtas spēli. Mārupes 21. gadsimta gladiatori spēlēja pret līgas līderiem FK Karosta (Liepāja), kuri Latvijas Kausā ir paspējuši aizcīnīties līdz ½ pusfinālam un ir divu soļu attālumā no Latvijas Kausa un Eiro kausiem. "Mārupes SC" izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3-1 tādējādi saglabājot intrigu uz godalgām.

futbols

futbols

Līdz sezonas izskaņai atlikušas 4 spēles. Komanda ieņem 4 vietu. Zelta ambīcijas var pārkausēties sudrabā, bronzā vai koka godalgā. Sezonas izskaņa būs stipri nervoza.

Komanda pirmo sezonu piedalās Latvijas futbola čempionāta un ir izveidota praktiski no jauna. Pirms sezonas komandas administrācija strādāja, lai sapulcinātu mājās vietējos novadniekus. Komandas kodolu veido 80%  Mārupes novada iedzīvotāji. Komandas transferi komentārus neprasa… daudz strādāts pie tā, lai piesaistītu gados jaunos mārupiešus. Komanda lūkojās nākotnes perspektīvā, lai ar vietējiem spēkiem iekļūtu Latvijas futbola čempionāta 1.līgā un pierādītu, ka Mārupē dzīvo daudz futbola super talanti, kas ar godu var nest novada vārdu Latvijā un pasaulē.

Komandā izveidojies ļoti labs mikroklimats. Kolektīvs ir draudzīgs. Pieredze mijās ar jaunību. Komandas kapteinis ir pieredzējušais vārtsargs Marcis Melecis, kurš pārnāca no virslīgas kluba Jūrmalas “Spartak”. Vārtu līnija tiek dalīta ar Kasparu Žurovu no Latvijas izlases telpu futbolā un pludmales futbolā. Aizsardzību cementē Kristaps Antonevičš, Jānis Dīriķis, Rihards Dzikovičš, Vadims Safoņenkovs, Jurijs Kovzeļs un Dmitrijs Buiko, kurš savulaik profesionāli ir spēlējis Beļģijā. Balstu zonu bruģē Andrejs Jušmanovs, Sergejs Mišejs. Komandas jaudīgā uzbrukuma simboli ir Rainers Veide, Dāvis Vilcāns, Reino Grabovskis, Rihards Tomingass. Efektīvi snaiperi noslēguma fāzē ir brāļi Lapinski. Komandas nākotnes perspektīva ir Krišjānis Kazaks un Toms Baltiņš, kuri atgriezās Mārupes rindās no RFS sistēmas. Sezonas gaitā no Jelgavas pievienojās perspektīvais vārtsargs Muižnieks un aizsargs Artis Staļģis.

Mārupes futbols turpina augšupeju. Konkurence sastāvā veicina progresu. Viss liecina, ka mēs kā komanda augam un ar pozitīvismu raugāmies nākotnē.

 

/komandas menedžeris Ringolds Prāvasts/