Sports

Mārupē norisināsies Baltic Ice Race 2019 Ziemas Auto drift un Motokrosa sacīkstes uz ledus

08.02.2019.

23. februārī plkst. 12:00 Mārupē, uz Aktīvās atpūtas parka JIP Mārupīte Ledus Apļa norisināsies BALTIC ICE RACE 2019. Šīs sacīkstes ir zīmīgas ar diviem īpašiem notikumiem.

facebook_cover_ICRace.jpg

ZIEMAS DRIFT UN MOTOKROSS

BALTIC ICE RACE 2019 ir pirmās sacīkstes Baltijā, kur sportisti sacentīsies ziemas auto drift un motokross klasē. Šobrīd Ziemas auto drift savu dalību apstiprinājuši Baltijas  Vicečempions Driftā 2019 Harold Valdma, “Formula Drift” 2018 ASV posma uzvarētājs Kristaps Blušs un Jānis Eglīte, vairākkārtējs Latvijas Drifta čempions.  Savukārt motokrosā kā īpašie viesi gaidāmi vairākkārtējs motokrosa čempions Latvijā un Baltijā Leons Kazlovskis, Latvijas čempions motokrosā Dāvis Līvs un pasākumu vadītājs, motoru sporta komentētājs Ģirts Timrots.

PASAULĒ JAUNĀKAIS DRIFTERIS

BALTIC ICE RACE 2019 savu dalību apstiprinājis arī pasaulē jaunākais sānslīžu meistars PRO klasē, mūsējais Nikolass Bertāns.  Nikolass savu autosportista karjeru uzsāka 8 gadu vecumā, nesmādējot arī spilvenu kā palikni, lai redzētu pāri stūrei. Šobrīd Nikolasam jau ir 13 gadi, svaigs līgums ar ģenerālsponsoru “Wolftrike” un savs BMW M3 E36.

SACENSĪBU NORISE

Sacensībās var piedalīties jebkurš, ja vien auto aprīkots ar aizmugurējo piedziņu. Līdz ar to ikvienam būs iespēja pārbaudīt savas prasmes un talantus iepretim jau iepriekš nosauktajiem kungiem. Atliek vienīgi izvēlēties vai startēt Ielu riepu un/vai Sporta riepu, tā saukto, ZĀĢU klasē. Motokrosā  - sporta radzes. Visu notiekošo uz ledus komentēs Ģirts Timrots un brīdī, kad Ģirts būs trasē, lai pārbaudītu savus spēkus motokrosā, vadību pārņems motokrosa patrons, divkārtējs Latvijas čempions MX1 klasē, Rockstar Champions Race 2009 uzvarētājs, vienīgais baltietis, kurš pēdējos 8 gadus startējis freestyle šovos un sacensībās visā pasaulē Mārtiņš Aleksandrovičs.

Sakarā ar stindzinošo gaisa temperatūru, pasākumā laikā būs iespēja sasildīties ar meksikāņu ēdieniem no restorāna EL SANTO X šefpavāra Havjera Garcias vadībā. Viņam pievienosies PUSDIENAS DĀRZĀ. Par karstiem dzērieniem rūpēsies COFFEE STOP un Rolands BARISTA CAFE.

Biļetes iepriekšpārdošanā par zemāku cenu pieejamas Biļešu Paradīzes kasēs. Sacensību dienā biļeti iegādājoties uz vietas cena 10 EUR.

Dalībniekiem sacensību nolikums no 4. februāra būs pieejams www.balticicerace.eu

PASĀKUMA VIETA

Aktīvās atpūtas parks JIP Mārupīte. Atrodas 20 min no Rīgas centra, Mārupē, Mārupītes gatves galā, braucot pa meža ceļu līdz pašam galam.

Aplikācijās Yandex.Taxi, Google Maps un WAZE: JIP Mārupīte, Taxify: Ežiņi!

 

Aktuālākā informācija:

https://www.facebook.com/balticicerace/

www.instagram.com/balticicerace