Sports

BMX uzsāk sezonu

29.06.2020.

Kad Mārupes BMX sporta un atpūtas parkā pavasara un vasaras darbi apdarīti, laiks vasaras saulgriežu ielīgošanas un kluba desmitās sacensību sezonas atklāšanas pasākumam. Šo sezonu iesākam nu jau ar 95 virsaišiem, kuri, sadarbībā ar trīs Mārupes sporta centra treneriem, apgūst vispārējās fiziskās sagatavotības programmu BMX sacensību riteņbraukšanā, dažādās vecuma grupās. BMX - kā ikviens spora veids, bez emocijām nav iedomājams. Sacensību laikā, koncentrētā veidā, ir iespēja izbaudīt visu emociju gammu. Tāpat kā ikdienā prieks mijās ar pārdzīvojumiem un vēlamie rezultāti ar piedzīvotajām neveiksmēm, bet ilgtermiņā visi ir ieguvēji. Katrs starts ir sevis pilnveidošana nākotnei un ne tikai šajā sporta veidā, bet arī sadzīvē, virzoties pretī noteiktajiem mērķiem. Tāpēc ikviens, kurš kaut reizi ir nostājies uz starta  - ir uzvarētājs!

BMX

Īpaša pateicība vecākiem, treneriem un Mārupes sporta centram, kas piedalījās un atbalstīja desmitās sezonas atklāšanas pasākuma norises veiksmīgu nodrošināšanu.

Pateicamies aktīvās atpūtas entuziastiem, uzņēmējiem, Mārupes novadam un Pierīgas partnerībai par atbalstu un ieguldīto darbu. Visi kopā, desmit gadu laikā, esam izveidojuši pilnvērtīgu sporta un aktīvās atpūtas parku novada teritorijā, ar iespēju to pilnveidot vēl plašākā teritorijā un aktivitāšu daudzveidībā iedzīvotāju fiziskās veselības uzlabošanā un aktīvās atpūtas nodrošināšanā.

Mārupes BMX sporta un atpūtas parkā ikdienā ikvienam interesentam, ievērojot iekšējās kārtības noteikumus, ir iespēja veikt fiziskas aktivitātes: BMX, pumptrack, treil, vingrošana, volejbols, skrituļošana/ziemā slidošana, florbols, minifutbols, velo polo, strītbols. Parkā darbojamies ievērojot piesardzību, atbilstoši noteiktajai situācijai valstī – lieki nekavējamies, sportojam un dodamies tālāk, dodot arī citiem iespēju sportot!