Sports

30. decembrī Piņķos GADUMIJAS TURNĪRS 3X3 BASKETBOLĀ

16.11.2023.

Sacensības notiks 2023. gada 30. decembrī Babītes Sporta kompleksā Piņķos, Jūrmalas ielā 17. Aicinām pieteikties!

Sacensību sākums grupās:

  • plkst. 10.00 bērnu grupa, jauniešu grupa, kadetu grupa,
  • plkst. 15.00 open grupa. 

Sacensības organizē Babītes Sporta komplekss. Sacensību koordinators un galvenais sacensību organizators – Uģis Šteinbergs, tālr. 29451208, e - pasts: ugis.steinbergs@marupe.lv.

Sacensībās var piedalīties visi interesenti, neatkarīgi no dzīves vietas un spēlēt prasmes.  Sacensības notiek trīs vecuma grupās - zēniem un meitenēm (sievietēm un vīriešiem) atsevišķi. Katrā grupā piedalās neierobežots skaits komandu pēc iepriekšējas pieteikšanās un galvenā tiesneša apstiprinājuma. Grupu sadalījums: bērnu grupa (2012. g. dz. un jaunāki), jauniešu grupa (2010. g. dz. un jaunāki), kadetu grupa (2008. g. dz. un jaunāki), open (16+). Komandas sastāvā  - 3 līdz 4 spēlētāji (- as).                                                                                                                                               

Komandu pieteikumi sacensībām tiek pieņemti līdz 28. decembra plkst. 19.00, rakstot uz e - pastu: ugis.steinbergs@marupe.lv.

Pieteikumā jānorāda vecuma grupa, komandas nosaukums, dalībnieku vārdi, uzvārdi, dzimšanas dati. Sacensību vietā dalībnieks vai bērna pārstāvis (pilngadīgs) ar savu parakstu apliecina, ka uzņemas pilnu atbildību par savu un bērna veselības stāvokli vai brīvā pieteikuma formā apliecina bērna veselības stāvokļa atbilstību slodzei un, ar elektronisku parakstu apstiprinot, nosūta uz e – pastu: ugis.steinbergs@marupe.lv.  

Komandas dalībniekiem jābūt vienādas krāsas spēles kreklos.

Nolikums

Plakāts