Sabiedrība

Novada svētkos multimediālās mākslas un elektroniskās mūzikas performances

05.08.2015.

Svētku ietvaros 8.augustā pirmo reizi Mārupes novadā skatītāji varēs vērot un līdzdarboties multimediālās mākslas un elektroniskās mūzikas performancēs uz skatuves "Zvaigžņu teritorija", kas darbosies pie dienas centra “Švarcenieki”.

No plkst. 13.00 – 14.30 elektroniskās mūzikas svētku pasākums

Uz skatuves darbosies vairāki dīdžeji vienotā džemā. Plkst.13 00 elektroniskās mūzikas pārstāvji - DJ Paa, DJ Junior High un DJ Lietuvietis dāvās mūsu svētkiem speciāli radītu  kompozīciju ''Mārupes novadam 90!”

Plkst.13.30 - 14.30 BMX flatland meistars no Jaunmārupes - Mārtiņš Plāters ar performanci "Tango ar vēju".

Austrālijas reps un sportista multimediāls šovs aizraus gan jaunus, gan vecus.

No plkst. 14.30 - 17.30 multimediāls projekts perfomance "Saules lietus" - mūziķu un mākslinieku radošā improvizācija. Vijoles un perkusiju ritmi vienotā skanējumā ar mākslinieka radītām līnijām uz audekla.

Piedalās: Natālija Grigoroviča - Skarbinika (vijole), perkusionists Alberts Mednis, māksliniece Ieva Caruka un DJ Paa, DJ Junior High un DJ Lietuvietis.

Mākslinieki

Natālija Grigoroviča - Skarbinika - jauna un jau atzīta mūziķe Eiropā. Uzstājusies ar improvizāciju koncertiem vijolei un ērģelēm dažādās Vācijas pilsētās. Pavisam drīz gaidāms koncerts Hannoverē.
Alberts Mednis - pieredzējis perkusionists, kopā ar Natāliju koncertējis Pēterbaznīcā 2014. gada 18. novembra koncertā ar improvizācijām "'Rītausma''un ''Vētra"'.
Ieva Caruka - māksliniece (grafika, glezniecība) -pēdējie projekti - 2014.g. no kolekcijas "Koka Rīga, 2011.gadā Ivonnas Veihertes galerijā “Zīmējumi" un 2012.g.izstāde "'Lino" galerijā "Māksla X0". Sadarbībā ar Igo -personālizstāde ''Sievietes-iedomu ziedi"', mūzikas un mākslas salonā Reiterna namā.
Darbi atrodas LMS kolekcijā, privātkolekcijās ASV, Eiropā, Eiropas Savienības Komisijas kolekcijā, Vairas Vīķes-Freibergas kolekcijā.
Perfomances notikušas Reiterna nama mūzikas un mākslas salonā 2013.g. 1.Rīgas Rokkafejnīcā 2014.g. Kuldīgas svētkos un Vecāķu svētkos.

Ar visu novada svētku programmu 8.augustā var iepazīties šeit: http://www.marupe.lv/8-augusta-svinam-marupes-novadam-90/