Sabiedrība

Darba biržā Mārupē ievērojams skaits interesentu devās satikt darba devējus

20.04.2018.

14.aprīlī Mārupē jau trešo gadu tika rīkota darba birža “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, kas pulcējusi ievērojamu darba meklētāju un interesentu skaitu. Vislielākā aktivitāte un interese bija jauniešiem par iespējām strādāt vasaras periodā. Pasākuma ietvaros tika piedāvāta iespēja darba meklētājiem vienuviet personīgi tikties ar darba devējiem un uzzināt par darba vakancēm uzņēmumos.

darba_birza_2018-1.jpg

darba_birza_2018-7_0.jpg

darba_birza_2018-26.jpg

Darba biržā klātienē piedalījās 11 uzņēmumi, bet papildus savas darba vakances tika iesūtījuši 32 uzņēmumi, kopā piedāvājot interesentiem pieteikties uz vairāk kā 200 darba vietām. Darba meklētājiem un jauniešiem bija iespēja klātienē tikties ar pārstāvjiem no tādiem uzņēmumiem kā VAS ”Starptautiskā lidosta “Rīga””, SIA “ SilJa “, SIA Polipaks”, AS “Lido”, SIA “Open Pack”, SIA “Maxima Latvija”, SIA “AV LOGISTIC”, JIP “Mārupīte”, SIA “NOTRE”, biedrība “Pierīgas Partnerība” un Mārupes novada Dome. Pasākumā piedalījās arī Nodarbinātības valsts aģentūras pārstāvji, kuri piedāvāja darba meklētājiem saņemt informāciju par aģentūras apkopotajām pieejamajām vakancēm Rīgas reģionā.

Darba biržā uzņēmumu visas piedāvātās vakances tika izliktas stendos. Interesentiem darba sludinājumus vēl nedēļu pēc pasākuma ir iespēja apskatīt Mārupes novad Domes vestibilā.

Vienlaikus darba biržas ietvaros Mārupes pašvaldība uzsāka pieteikumu pieņemšanu jauniešu vasaras darbam pašvaldības iestādēs, piedāvājot 118 darba vietas gan teritorijas labiekārtošanas jomā, gan Mārupes pašvaldības bērnudārzos, kur, strādājot par pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgiem, jaunieši palīdzēs audzinātājām sagatavot nodarbību materiālus, apģērbt un pieskatīt bērnus pastaigu un rotaļu laikā, kā arī veikt citus ikdienas darbiņus. Darba biržas laikā 14.aprīlī tika saņemti 176 jauniešu pieteikumi vasaras darbam pašvaldībā.

Pasākumu organizēja Mārupes novada Dome sadarbībā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji”.

Darba biržas pasākuma norises foto skatīt šeit.