“Mārupes aukstumpeldētāji” aicina uz sezonas atklāšanas pasākumiem

Atpūtas vieta JIP MĀRUPĪTE (EŽIŅI, Mārupes pagasts)

Mārupes aukstumpeldētāju neformālā apvienība uzsāk jau sesto sezonu un laipni aicina drosminiekus, kuri vēlas rūdīties, pievienoties un izaicināt sevi, lai, iespējams, iegūtu jaunu, ļoti pozitīvu atkarību! 

Kā ierasts, no oktobra līdz aprīlim jebkādos laikapstākļos vismaz reizi nedēļā notiek koppeldes. Bargas ziemas apstākļos āļiņģu ciršana un uzturēšana ir īsts izaicinājums, tāpēc papildspēki vienmēr noder!

Kādi būs ieguvumi? Neaprakstāmi laba fiziskā pašsajūta, mentālās stabilitātes veicināšana, pozitīvas emocijas, prieks, jauni paziņas un, iespējams, pat draugi!

Iepriekšējās sezonās esam jau realizējuši vairākus projektus konkursā “Mārupe-mūsu mājas”, ne tikai baudot lielisko atmosfēru pasākumos, bet esam arī iegādājušies  aprīkojumu āliņģa uzturēšanai un termosu siltas tējas vārīšanai.

28. septembrī plkst. 18.00 “JIP Mārupīte” koppelde iesācējiem 

Vēlies izmēģināt un saprast, vai tas domāts tev? Ņem līdzi peldlietas, ģērbies silti, apbruņojies ar pozitīvām domām un tiekamies! Pieteikšanās te: https://ej.uz/koppelde

8. oktobrī plkst. 12.00 “JIP Mārupīte” Mārupes aukstumpeldēšanas sezonas atklāšanas pasākums
Pasākums norisināsies jau ceturo reizi un vadmotīvs aizvien tas pats - “Prieks”. Aicināti visi interesenti ar ģimenēm, draugiem un radiem! Arī tie, kuri nepeldēs, bet vēlas labi pavadīt laiku. Programmā paredzētas dažādas aktivitātes - svinīga sezonas atklāšana, iesildīšanās un kopīga došanās ūdenī, ciemiņi, pārsteigumi, sildoši ēdieni un dzērieni, saliedējošas aktivitātes un balvas, iespējams, arī dejas.
 

Visas aktivitātes ir bez maksas un pieejamas ikvienam mārupietim. Pasākums tiek īstenots projektu konkursā “Mārupe – mūsu mājas 2023”, un to finansē Mārupes novada pašvaldība. Projektu jau ceturto reizi sagatavojusi un realizē Mārupes aukstumpeldētāju aktīviste Elīna Puncule kopā ar vislabākajiem domubiedriem.

Elīna Puncule, projekta autore