27. martā 11.00 Mārupes novada Senioru biedrības kopsapulce
Mārupes Kultūras namā (Mārupē, Daugavas ielā 29)
Mārupes Senioru biedrība aicina uz ikgadējo kopsapulci gan esošos biedrus, gan ikvienu novada senioru, kurš vēlas aktīvi līdzdarboties. Tikšanās norisināsies 27. martā plkst. 11.00 Mārupes Kultūras namā Mārupē, Daugavas ielā 29, savukārt dalībnieku reģistrācija un kopīga pulcēšanās sāksies jau no plkst. 10.00. Šī ir lieliska iespēja ne tikai atskatīties uz aizvadītajā gadā paveikto, bet arī pirmajiem uzzināt par biedrības iecerēm un plānotajiem pasākumiem 2026. gadā.
Kopsapulces laikā klātesošajiem būs iespēja klātienē satikt Mārupes novada pašvaldības vadības pārstāvjus, lai pārrunātu aktuālās tēmas un saņemtu atbildes uz sev svarīgajiem jautājumiem. Rūpējoties par senioru labsajūtu un iedvesmu, pasākuma noslēguma daļā esam aicinājuši lektorus, kuri dalīsies vērtīgos padomos par to, kā ikdienā saglabāt možu garu, uzturēt pozitīvas emocijas un veicināt veselīgu dzīvesveidu.
Lai atvieglotu nokļūšanu uz pasākuma norises vietu, senioriem tiks nodrošināts transports. Autobuss no Jaunmārupes izbrauks plkst. 10.00, bet no Tīraines – plkst. 10.15. Aicinām izmantot šo iespēju, lai kopīgi veidotu aktīvu un saliedētu senioru dzīvi mūsu novadā.
Uz tikšanos kopsapulcē!
Mārupes Senioru biedrības valde
