Veiksmīgi aizvadīts mini-motokrosa pirmais posms

16.06.2022.

15. jūnijā norisinājās jau par tradīciju kļuvušās Mārupes Kausa izcīņas mini-motokrosā pirmais posms.

“Visā Latvijā tika izziņots oranžais brīdinājums, ka nu tik būs pasaules plūdi, bet nekā - "Vilciņos" Jaunmārupē spīdēja saule un puikas ar meitenēm nēsājās pa mototrasi. Par to liels prieks, jo motokross attīsta patstāvību, drosmi un labu fizisko sagatavotību,”  gandarīts par sacensību dalībnieku entuziasmu ir organizatoru pārstāvis Aivars Ābols.

Sacensības bija plaši apmeklētas, kopumā uz starta līnijas stājās 86 sportisti, kā arī tajās piedalījās viens motobraucējs no Ukrainas Ostap Andrukn, kurš kļuva par uzvarētāju MX85 klasē jaunākajā grupā, bet trešais - mārupietis Toms Dankerts.

Šogad bija rekordliels daiļā dzimuma braucēju skaits – startēja astoņas meitenes. Uzvaru izcīnīja auto moto kluba “Bieriņi” sportiste Patrīcija Bērziņa, atstājot aiz sevis Sāru Vinteri un Esteri Miglāni.

Jaunākajā 65cc klasē uzvaru izcīnīja mārupietis Roberts Brants, bet MX50 klasē jaunākos dalībniekus pārsteidza sportists no Mārupes Leo Veinbergs, otrajā vietā atstājot Markusu Rodi.

Vēl viena uzvara savā klasē auto moto kluba “Bieriņi” pārstāvim Noelam Ballodam Nagrādovam. 85cc vecākajā grupā jau atkal uzvaras laurus plūca Mārupes sportists Raivo Laicāns. Pašās ātrākajās klasēs vēl divas pirmās vietas – 125cc klasē sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Aksels Neimanis, savukārt 250cc klasē Daniils Kuzmins.

Mārupes Kausa izcīņas mini-motokrosā pirmais posms bijis ļoti veiksmīgs Mārupes auto moto kluba “Bieriņi” pārstāvjiem. Pirmajā posmā kopā izcīnītas astoņas pirmās vietas. Tā turpināt un tiekamies Mini motokrosa otrajā posmā šī gada 6. jūlijā mototrasē "Vilciņi".