Priekpilnā atmosfērā aizvadīts "Suņu burziņš 2024" Jaunmārupē

19.06.2024.

15. jūnijā Jaunmārupē pie ūdenstorņa jau trešo gadu pulcējās suņu saimnieki un viņu mīluļi, lai diskusijās apgūtu jaunas zināšanas, sacensībās demonstrētu savas apgūtās prasmes, tirdziņā iegādātos jaunas mantas un našķus, kā arī lieliski pavadītu laiku un veidotu jaunas draudzības. 

Suņi brīvdabas pasākumā pie pavadām

Sieviete ar suni pie pavadas

Diskusiju dalībnieki sēž uz skauves ar suņiem

Brīvdabas pasākumā tiek rādītas dejas ar suņiem

Uz lielās skatuves dienas garumā notika dažādas diskusijas, kas suņu saimniekiem sniedza ieskatu dažādos jautājumos, tostarp, kā izvēlēties kucēnu un kā sagatavoties viņa ienākšanai ģimenē, kā atpazīt četrkājainā drauga ķermeņa valodu, tāpat tika runāts par ceļošanu kopā ar dzīvnieku un daudziem citiem jautājumiem.

Šajā gadā apmeklētājiem bija pieejams plašs klāsts ar dažādiem paraugdemonstrējumiem, varēja iepazīt arī kanisterapijas suņus un vērot dejas ar suņiem. Vairāku stundu garumā suņiem bija pieejama SPA zona, kur varēja sakopt ķepas un sapucēt ausu spalvas, sastapt suņu stomatologu un fizioterapeitu, bet saimnieki varēja pārrunāt aktuālos jautājumus ar suņu uzvedības problēmu medicīnas speciālistu.

Apmeklētājiem plašajā tirdziņa piedāvājumā bija iespēja iegādāties mājdzīvniekiem paredzētu pārtiku, preces un dažādus aksesuārus.

Pateicamies suņu apmācību trenerei Anetei Silai par šī pasākuma ideju un veiksmīgo sadarbību ar pašvaldību tās realizēšanā! Paldies ikvienam apmeklētājam un visiem ķepaiņiem par pieredzes bagātu dienu kopā!

Uz tikšanos nākamajos Suņu burziņos!

Plašāku foto galeriju atradīsi ŠEIT. 

 

Sabiedrības informēšanas un multimediju nodaļa