Pierīgas partnerība turpina akciju „Darināts un ražots mūsmājās”

27.04.2016.

Kas tiek ražots un radīts Mārupes, Olaines un Babītes novados? Kā popularizēt vietējo produkciju? Biedrība „Pierīgas partnerība” turpina akciju „Darināts un ražots mūsmājās”, aicinot vietējiem mājražotājiem un amatniekiem sevi parādīt plašākā teritorijā.

Pērn biedrība apkopoja iedzīvotāju vēlmes un vajadzības vietējās attīstības stratēģijā, kurā par vienu no mērķiem izvirzīta arī mājražošanas un amatniecības attīstīšana. Jau izstrādājot stratēģiju, apzināti vairāk nekā 50 vietējie ražotāji, tomēr ir skaidrs, ka to ir vairāk, tāpēc biedrība turpina gan apzināt, gan plānot turpmākās popularizēšanas iespējas — lai vietējie iedzīvotāji zina, kā arī ikdienas lietošanai un dāvanām izvēlas vietējo produkciju.

Šobrīd, sperot nākamos soļus, aicinām atsaukties arī tirdzniecības vietas, kas vēlas sadarboties vietējo mājražotāju un amatnieku produkcijas realizēšanā. Pašreiz izveidotais stends apskatāms biedrības „Pierīgas partnerība” birojā Mazcenu alejā 33/3, Jaunmārupē. Aicinām arī citus mājražotājus izmantot iespēju un iesaistīties akcijā, piesakoties uz info@pierigaspartneriba.lv!

stendabilde

Vairāk: www.facebook.com/pierigaspartneriba, www.pierigaspartneriba.lv.