Norit pēdējie darbi pie velotrases "Pump Track" izveides Tīrainē. Trase vēl nav publiski pieejama!

10.05.2021.

Šobrīd norit pēdējie darbi pie asfalta velotrases “Pump Track” izveides. Zinām, ka izskatās kārdinoši, bet lūdzam vēl mazliet paciesties, jo trase vēl nav publiski pieejama.

PUMP TRACK TRASE VĒL NAV PUBLISKI PIEEJAMA!

trases foto

Atgādinām, ka Mārupes novadā tiek veidota jauna, labiekārtota vieta, kur satikties līdzīgi domājošiem aktīviem cilvēkiem – jauniešiem un ģimenēm ar bērniem, vienlaikus veicinot fiziskas aktivitātes un uzturēšanos svaigā gaisā. 

Mārupiešus pavisam drīz priecēs asfaltēta velotrase “Pump track”. Trase papildināta ar īpašiem kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem, kas iedvesmos jaunos sportistus. Trase būs pielāgota visa vecuma un braukšanas līmeņa braucējiem ar dažādiem pārvietošanās līdzekļiem - velosipēdiem, skrituļslidām, skrituļdēļiem un arī skrejriteņiem.

Jau iepriekš vēstījām, ka Mārupes novada dome 2020.gada 23.jūlijā noslēdza līgumu ar SIA “We Build Parks” par velotrases izbūvi “Laukkalniņos”, Tīrainē, Mārupes novadā, par kopējo līguma summu 156 500 eiro bez PVN. Būvuzraudzību veic SIA “Marčuks”, autoruzraudzību - SIA “We Build Parks”. Jau rudenī tika uzsākti aktīvi būvdarbi pie jaunās velotrases izveides.

Velotrasi plānots nodot lietošanā jau tuvākajās nedēļās!