“Mārupes aukstumpeldētāji” par godu Latvijas dzimšanas dienai piedalās akcijā #ROŅIPELD103

22.11.2021.

Latvijas Ziemas Peldēšanas Federācijas iedibinātā tradīcija - godināt Latvijas dzimšanas dienu, pavadot ūdenī 100 minūtes, aizsākās Latvijas simtgadē. Par godu katram Latvijas dzimšanas dienas gadam, aukstumpeldēšanas tradīcija turpinājās arī šogad, un 18.novembrī “Mārupes aukstumpeldētāji” jau otro gadu piedalījās šajā izaicinājumā. Šī gada akcijā #roņipeld103 pavadīja +6 grādu aukstā ūdenī nepārtrauktas 103 minūtes, cits nomainot citu.

Liels prieks, entuziasms, izturība un vienoti pozitīva noskaņa – tie ir ierastie aukstumpeldētāju pavadoņi, dodoties ledainā ūdenī. Tieši tāda noskaņa valdīja pasākumā #roņipeld103 “JIP Mārupīte” peldvietā Mārupes novadā 18. novembrī laika posmā no plkst.  12.00 līdz 13.43, kad vairāk nekā 50 drosminieku kopīgi pieveica 103 minūtes ūdenī - par godu katram Latvijas dzimšanas dienas gadam. Atrašanās ilgums ūdenī variēja no vienas līdz vienpadsmit minūtēm, katram izvēloties sev piemērotu laiku, lai nekaitētu veselībai. Akcijā piedalījās bērni, vecāki, pāri, individuāli peldētāji, pat trīs paaudzes vienlaicīgi, atbalstīt bija atnākuši arī līdzjutēji.

Mēs, “Mārupes aukstumpeldētāji”, atzīmējot valsts svētkus, apzināmies, ka mūsu labākā dāvana Latvijai ir – būt un palikt veseliem! To arī novēlam visiem mūsu novadniekiem un tautiešiem – labu un stipru veselību! 

Aukstumpelde1

Aukstumpelde2

Aukstumpelde3

Aukstumpelde4

Aukstumpelde5

Aukstumpelde 6

Aukstumpelde7

Aukstumpelde7

Aukstumpelde8

Aukstumpelde9

Foto: Laura Vintere

Video
Elīna Puncule, “Mārupes aukstumpeldētāju” pārstāve