Mārupē atklāts Eiropā modernākais pludmales sporta centrs

13.09.2019.

Iemīļotais pludmales sporta centrs “Brazīlija” ver durvis jaunās telpās, pārtopot par Eiropā modernāko pludmales centru ar jaunu nosaukumu – Ruukki Pludmales Centrs, kas atrodas "Lavandās”, Mārupes novadā.

Ikviens ir dzirdējis par Brazīliju. Tā ir vieta, kur var izbaudīt vasaru visu cauru gadu. Vieta, kur prieku gūst mazi un lieli. Gan profesionāli sportisti, gan savas pirmās ballītes gaviļnieki. 

ruukki

 

Kopš savas atvēršanās 2009. gadā, “Brazīlija” ir bijis kvalitatīvākais un populārākais pludmales centrs Latvijā. Pagājušo gadu “Brazīlijas” durvis apmeklētājiem bija slēgtas. Tika uzsākti vērienīgi projektēšanas un celtniecības darbi, lai šoruden varētu atvērt jaunās halles durvis tieši pludmales sportam paredzētā jaunbūvē. 

Esiet laipni lūgti jaunajā Brazīlijā - modernākajā pludmales centrā Eiropā!

Andris Blaka, pludmales sporta centra “Brazīlija” idejas autors atzīst: ”Mēs gribējām saviem klientiem dot vairāk laukumus un vēl labākus apstākļus. Lai to izdarītu, mums vajadzēja atrast labu un uzticamu sadarbības partneri. Tā izveidojās lieliska sadarbība ar uzņēmumu "Ruukki". Apvienojot spēkus un dubultojot iespējas, mēs Jums šobrīd piedāvājam pavisam jaunu, profesionāli būvētu Ruukki Pludmales Centru.” 

„Ruukki” Pludmales Centrs saviem apmeklētājiem piedāvā 6 smilšu laukumus iekštelpās un 7 pludmales laukumus āra stadionā. Laukumi paredzēti ne tikai pludmales volejbolam un tenisam, bet arī citiem smilšu sporta veidiem. Vasarā ir lieliska iespēja atveldzēties dīķī turpat blakus, savukārt ziemā tiks būvēta bobsleja trase mūsu mazākajiem faniem.

Jaunizveidotais pludmales sporta centrs nav tikai sporta zāle. Tas ir dzīvesveids – veselīgs, aktīvs, azartisks. Ikviens interesents ir laipni gaidīts uz nodarbībām jaunajā jogas un fitnesa studijā „Peach”. Pēc kārtīgām sporta nodarbībām mūsu centra 2. stāvā ir iespēja nobaudīt garšīgus ēdienus un dzērienus veselīgā uztura cafe ”Coco”, kā arī apmeklēt fizioterapijas kabinetu.

Piedāvājam arī sarīkot lieliskus korporatīvos pasākumus un ballītes, kā arī nosvinēt savu vai savas atvases dzimšanas dienu. Viskomfortablākie 2600 m2 Jūsu izklaidei!

Ruukki Pludmales Centrs  - vasara visu cauru gadu!

www.pludmalescentrs.lv

ruukki