Hip hop deju studija Chill out atzīmējusi piecu gadu jubileju

29.04.2016.

"Recepte "Chill Out" 5 gadu jubilejas deju koncerta pagatavošanai.

Lai pagatavotu deju koncertu, no sākuma nepieciešams atrast fantastiskus dejotājus. Viņi parasti slēpjas Mārupes skolās, citi vēl tikai bērnudārzos...Ieteikums izmantot vietējo produkciju. Kad esam viņus atraduši, nodibinām deju grupu un nosaucam to par... „Chill Out”.
Ielejam bļodiņā daudz radošuma, pievienojam aktīvus dejotājus un mūzikas skaņas, to visu labi samaisām un izklājam uz deju grīdas. Kad visi dejotāji izklāti savās vietās, ietērpjam viņus svētku drānās un kārtīgi aplejam ar prieku un iedvesmu. Garšas papildināšanai par sliktu nenāks, ja pievienosim šķipsniņu dejotājus no Auces. Pirms pasniegšanas vēl tikai atlicis atrast sirdī dejojošu mikrofonā pļāpātāju un triku meistaru, kas prot žonglēt ar gaismām un mūziku.
Kad viss iepriekš minētais sagatavots, liekam to visu uz paaugstinājuma, aicinām viesus un koncerts ir gatavs pasniegšanai!" /fragments no deju koncerta/ Ar šādu koncertu, gatavotu pēc īpašas receptes, deju grupa "Chill Out" 23. aprīlī cienāja visus skatītājus savā 5 gadu jubilejas koncertā "High five". 

 Man kā vadītājai bija patiess prieks un lepnums redzēt, kā mēs esam auguši pa šiem pieciem gadiem. Redzēt laimīgus dejotājus uz skatuves un tik pat laimīgus skatītājus un dejotāju vecākus, manuprāt, ir mans lielākais sasniegums. Varu droši teikt, ka tieši dejotāji ir mana lielākā iedvesma kā māksliniecei. Blakus mums vienmēr ir bijušas un priecājušās kopā ar mums Ira Krauja-Dūduma un Līna Gobiņa, kurām mēs esam sirsnīgi pateicīgi par atbalstu katru mīļu dienu!

Šis bija mūsu pirmais deju koncerts un noteikti ne pēdējais!

Deju studijas Chill Out vadītāja Madara Ante

chill out