ATCELTS! PIECPADSMITĀ “LĪDERES KODS” DOMNĪCA NOTIKS MĀRUPĒ!

13.10.2020.

Ņemot vērā vīrusa COVID-19 straujo izplatību, drošības apsvērumu dēļ viestas izmaiņas Mārupes novada uzņēmēju dienu pasākumu norisē - 21.oktobrī plānotā domnīca "Līderes kods" atcelta.

Turpinot iniciatīvu “LĪDERES KODS”, šā gada 21. oktobrī plkst. 16.00 Mārupes novadā viesosies biedrība “Līdere”, kas apvieno Latvijas sievietes – uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas.

Līdere vizuālis

“LĪDERES KODS” tika radīts, lai noskaidrotu Latvijas sievietes – uzņēmējas spēka formulu, vērtību, dzīves un darba pamatvērtību kodu, un aktualizētu pamatvērtību nozīmi valsts un uzņēmējdarbības attīstībā un izaugsmē.

Mārupē tiks atklāta “LĪDERES KODS” ceturtā sezona un  notiks jau piecpadsmitā projekta domnīca. Šoreiz biedrība “Līdere” vēlas pulcināt Mārupes novada sievietes uzņēmējas, lai mudinātu nosaukt sev svarīgus dzīves un darba principus.

Brīvā atmosfērā diskutēsim par vērtībām, kas palīdz veidot un attīstīt savus uzņēmumus, palīdz nepadoties un dod drosmi pretoties grūtībām un virzīties uz priekšu. Uzklausīsim Mārupes novadā mīlētu un cienītu uzņēmēju stāstus un kopīgi secināsim, kas mūsu valsti dara stipru!

Nav būtiski vai Jūsu uzņēmumā Jūs esat nodarbināta viena, vai Jums ir izdevies uzbūvēt lielu un stabilu uzņēmumu, kas dod darbavietas daudziem novada iedzīvotājiem – mēs ar prieku gaidīsim katru no Jums, jo tikai kopā mēs varam izveidot diskusiju un atrast mūsu kopīgās un atšķirīgās vērtības, tādējādi izveidojot patieso “LĪDERES KODU”, visā tā krāsu bagātībā.

Tikšanās laiks un vieta: 21.10.2020. no plkst. 16.00 līdz 19.00 Mārupes Kultūras namā, Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads.

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Tālrunis informācijai: 29195835 (Zanda Raciborska) vai e-pasts: info@lidere.lv.

Informējam, ka tas būs publisks pasākums, un tā norise var tikt atspoguļota plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, fiksējot arī jūsu dalību šajā pasākumā. Pasākuma laikā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana sabiedrības informēšanas mērķim atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta e apakšpunktam.