Ar Mārupes posmu noslēgusies velo foto orientēšanās “Apceļo kaimiņus” 2019.gada sezona

26.09.2019.

2019.gads no maija līdz pat septembrim tuvākajos Pierīgas novados – Ķekavā, Ikšķilē, Ogrē, Ropažos, Baldonē, Stopiņos, Salaspilī un Mārupē – bija darbīgs un aktīvās atpūtas apvīts, jo šeit norisinājās unikāls velo – foto orientēšanās seriāls “Apceļo kaimiņus”. Tā bija lieliska iespēja ikvienam iepazīt augstāk minētos novadus un apmeklēt tajos zināmākos tūrisma objektus.

saml

small

Foto galeriju skatīt šeit.

“Apceļo kaimiņus” noslēgums Mārupē pulcēja 43 komandas, kurās startēja vietējie dalībnieki no Mārupes novada un ciemiņi no citām pilsētām un novadiem – Salaspils, Ikšķiles, Ogres, Babītes, Stopiņiem, Ķekavas un Rīgas.

Kopumā visu velo – foto orientēšanās posmu garumā piedalījās 173 komandas no dažādiem novadiem, no tām 96 cīnījās Izklaides grupā, kur vismaz viens no komandas dalībniekiem bija 14 gadus vecs vai jaunāks. 77 komandas startēja sportiskajā un aizrautīgajā Azarta grupā. Visos astoņos posmos piedalījās vairāk kā 10 komandas, radot diezgan nopietnu konkurenci un cīņu par balvām.

Mārupes posma rīts sākās ar diezgan stipru lietu vairāku stundu garumā, taču plkst. 12, kad tika dots starts pēdējam posmam, lietus bija mitējies un līdz pat vakaram vairs neparādījās. Dažu brīdi dalībniekus pasildīja pat pa kādam saules stariņam.  Finišā dalībnieki tika cienāti ar siltu zupu un tēju.

Sacensībās dalībniekiem noteiktā laikā – 4 stundās - bija jāatrod 28 objekti Mārupes novada teritorijā, kuru atrašanās vieta bija atzīmēta kartē un attiecīgi norādīts bildes fragments, pēc kura orientēties. Objektu vajadzēja ne tikai atrast, bet arī nofotografēt un finišā parādīt sacensību organizatoriem.

Balvas visa seriāla garumā nodrošināja  Starptautiskā lidosta “Rīga”, “Madara Organic skincare”, konditoreja “Pellia A Gusto”, Lacuna Aqua, “Baltijas dārzeņi” ar zīmoliem “Ezerkauliņi” un “Mārupes gurķi”, un atpūtas komplekss “Bejas”.  Liels PALDIES visiem!

Par kopvērtējuma balvām PALDIES sakām Sporta kompleksam “333”, sporta preču tirgotājam “SPORTA PUNKTS”, kravu pārvadājumu uzņēmumam “BATA Logistics” un aktīvās atpūtas uz ūdens nodrošinātājam “SUPFIT”.

Mārupes posma uzvarētāji:

AZARTA grupā:

1.vieta – “Raibie zibšņi” no Rīgas

2.vieta -  “Svētdienas braucēji” ar apvienoto Ikšķiles un Ulbrokas komandu

3. vieta – “Ikšķiles izturība” no Ikšķiles

IZKLAIDES grupā:

1.vieta – “ABILABI” no Salaspils

2.vieta –  “Mārupes piecīši” no Mārupes

3.vieta – “Divi veči” no Mārupes

Kopvērtējumā par acīgākajiem, veiklākajiem un ātrākajiem tika nosaukti:

AZARTA grupā:

1.vieta – “Svētdienas braucēji” – jāpiebilst, ka šī komanda visus 8 posmus izbrauca, savācot maksimāli iespējamo punktu skaitu

2.vieta – “Ikšķiles izturība”

3.vieta – “Ar pedāli pa dzīvi”

 

IZKLAIDES grupā:

1.vieta – “VAR”

2.vieta – “Karlsoni”

3. vieta – “ABILABI”

 

Vēlreiz LIELS PALDIES visiem atbalstītājiem, kas noticēja idejai un realizācijai, kā arī dalībniekiem par izturību visas sezonas garumā.

Uz tikšanos nākamajos pasākumos!