Aizvadīta pirmā šī gada pašvaldības darbinieku un Mārupes novada jauniešu meistarklase

20.10.2025.

15. oktobrī Mārupes jauniešu centrā “Hēlijs” aizvadījām šī gada pirmo meistarklasi ar pašvaldības darbiniekiem, kurā jauniešiem bija iespēja uzzināt vairāk par Mārupes novada pašvaldības domes deputāta, bijušā hokejista Rodrigo Laviņa karjeru un dzīvi.

Tā kā saruna ar Rodrigo notika nelielā kompānijā, jauniešiem bija ne tikai iespēja uzdot jautājumus, bet varēja arī iegūt personīgus padomus par sportu, karjeru un dažādām dzīves izvēlēm. R. Laviņš dalījās pieredzē par savu sportista karjeru, to, ko dara pēc aktīvo sporta gaitu beigām un kāda ir deputāta ikdiena Mārupes novadā. Divas stundas garajā sarunā jaunieši smēlās iedvesmu un guva iedvesmu turpmākajam ceļam skolā, sportā un ikdienā.

Jauniešu meistarklases ar pašvaldības darbiniekiem ir Izglītības, kultūras un sporta pārvaldes veidots pasākumu cikls, kas ļauj jauniešiem ne tikai uzzināt vairāk par pašvaldības darbu, darbiniekiem un viņu pienākumiem, bet arī nodoties kādai praktiskai aktivitātei, kas ir saistoša pašiem darbiniekiem. Ja kāds no darbiniekiem vēlas satikties ar jauniešiem, aicinām sazināties ar jaunatnes darbinieci Anci Grigoni (ance.grigone@marupe.lv). 

Jaunieši gaiša telpā uz krāsainiem pufiem sēž un sarunājas