Tūrisms

Aicinām pieteikt savu ģimeni aizraujošām autoorientēšanās sacensībām Mārupes novadā

23.04.2018.

Svinot Latvijas valsts simtgadi, 12.maijā ar plašu kultūras un aktīvās atpūtas programmu un iespaidīgām “Staro Rīga” gaismas instalācijām Latvijas Goda aplis piestās Mārupes novadā. Plašās dienas programmas ietvaros aicinām iedzīvotājus un viesus piedalīties īpašās autoorientēšanās sacensībās “Pa Mārupes novada Goda apli”, kurās būs iespēja tuvāk iepazīt novadu, tā vēsturi un mūsu Goda saimniekus.

vizu%C4%81lis_orieont%C4%93%C5%A1an%C4%81s_2.png

Festivāls “Latvijas Goda aplis” aicina svinēt Latvijas valsts simtgadi visa gada garumā katru nedēļas nogali citā novadā. 53 nedēļas nogales, 50 Latvijas novadi, goda saimnieki katrā novadā un jau 12.maijā uzņemt viesus un svinēt svētkus aicinās arī Mārupes novads.

Laika ritums ir neapturams - vakar notikušais šodien jau ir vēsture. Mārupes novads nevar lepoties ar greznām pilīm un iespaidīgām vēstures paliekam, bet mums ir mūsu cilvēki un pēdējo gadu desmits papildinājis novada iedzīvotāju sastāvu ar jaunām un kuplām ģimenēm, kas vēlas dzīvot Mārupē. Novada vislielākā lielākā bagātība un izaugsmes atslēga ir tieši šīs stiprās ģimenes, tādēļ piestājot Latvijas Goda aplim Mārupē, ļausim tām uzmirdzēt spožākā gaismā.

Lai iepazītu Mārupes novadu, tā vēsturi un Goda saimniekus, kā arī aktīvi pavadītu laiku kopā ģimenes lokā, interesenti aicināti pieteikt savu ģimeni dalībai autoorientēšanās sacensībās pa Mārupes novadu.

Sacensībām jāpiesakās iepriekš elektroniski, rakstot uz e-pastu andris.bumanis@gmail.com līdz 10.05.2018., nosūtot pieteikuma anketu pielikumā. Vietu skaits ierobežots, sacensībās var piedalīties ne vairāk kā 30 ekipāžas.

Sacensību nolikums pieejams šeit.

Dalības pieteikuma anketa šeit.

Provizoriskais sacensību ilgums ir 2,5 stundas no mašīnas starta laika, paredzamais distances garums – 50 līdz 55 km. Pirmās ekipāžas starts no plkst. 13.00.

Ģimeņu ekipāžas, kuras orientēšanās sacensībās būs izcīnījušas pirmās trīs vietas, tiks apbalvotas. Organizatori paredzējuši arī pārsteiguma un veicināšanas balvas. Apbalvošana notiks 12.maijā Mārupes Kultūras namā Dziedošo ģimeņu sadziedāšanās koncerta ietvaros.

Šī būs īpaša diena, bagāta ar īpašiem mirkļiem! Sumināsim Mārupes novada Goda ģimenes, kuru dvēseles spēks ir nesis cauri sūrajai simtgadei mūsu senčus.