Sports

Skrējiena "Mārupe 2015 " un "Elkor Rīgas velomaratona 2015" laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

28.05.2015.

31.maijā laika posmā no plkst. 9:00 līdz aptuveni plkst.16:00 saistībā ar "Elkor Rīgas velomaratonu 2015" un skrējienu "Mārupe 2015" būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā un slēgtas atsevišķas pieturvietas.

Minētajā laika posmā pasažieri, kuri lieto abonementa biļetes braukšanai mainītajos trolejbusu vai autobusu maršrutos, lai nokļūtu līdz nepieciešamajam galapunktam, drīkstēs tās izmantot citos autobusu, trolejbusu un tramvaju maršrutos, braucienu nereģistrējot.

10.maršruta autobusi no centra kursēs pa maršrutu līdz Akmens tiltam, tālāk pa Akmens tiltu, Uzvaras bulvāri, Valguma ielu, Akmeņu ielu, Mūkusalas ielu un tālāk pa maršrutu. Virzienā uz centru 10.maršruta autobusi kursēs pa maršrutu līdz Kārļa Ulmaņa gatvei, tālāk pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz apgriešanās vietai pretējā virzienā, neaizbraucot līdz Mūkusalas rotācijas aplim, tālāk pa Kārļa Ulmaņa gatvi līdz uzbrauktuvei uz Bauskas ielu, tālāk pa Bauskas ielu, Jelgavas ielu, Akmeņu ielu, Valguma ielu, Uzvaras bulvāri, Akmens tiltu un tālāk pa maršrutu. Mainītajā maršrutā autobuss apstāsies 23. un 26. maršruta autobusu pieturās.

Saistībā ar skriešanas sacensībām "Mārupe 2015", Jaunmārupē tiks slēgta transporta kustība Ozolu ielā, līdz ar to 10.maršruta autobusi no plkst.9:00 līdz  plkst.14:00 virzienā uz Abrenes ielu brauc kā 55. maršruta autobusi no galapunkta pa Mazcenu aleju līdz Rīga – Mārupe autoceļam P132 un tālāk pa 10.autobusa maršrutu.

13.,  37., 41., 53.maršruta autobusi no Pārdaugavas uz Centru kursēs pa Vanšu tiltu, neiebraucot Ķīpsalā. Pieturvieta „Preses nams” pārcelta uz pamatbrauktuves.

Plašāka informācija par izmaiņām arī citos autobusu kustības un trolejbusu maršrutos vietnē www.rigassatiksme.lv.