Sports

Motokrosa junioru komanda " MĀRUPE " izcīna 2. vietu

05.11.2015.

18. oktobrī Liepājā norisinājās Latvijas Junioru komandu kausa izcīņa motokrosā. Šoreiz Bieriņu moto klubs šīm īpašajām sacensībām pieteica dalībniekus MX 125, MX85 un MX65 klasēs. MX 125 un MX85 klasēs pieteiktie jaunieši startēja kopē, bet katrs rezultāts tika ieskaitīts atsevišķi. MX65 klases sportists startē atsevišķi.

Komandas nosaukums " Mārupe " radies, jo no trīs motokrosa braucējiem divi pārstāv Mārupes novadu un dzīvo tajā - MX 125 klasē Toms Babris (16 gadi) un MX65 klasē Edvards Bidzāns (10 gadi). MX85 klasē komandu pārstāvēja rīdzinieks Patriks Ūzulis (12 gadi).

kross

MX65 klases motokrosa dalībnieks Edvards Bidzāns pirmo braucienu finišēja otrajā vietā, bet otrajā braucienā finišēja pirmais. MX85 klasē Patriks Ūzulis pirmajā braucienā finišēja kā piektais, bet otrajā, būdams līdera pozīcijā  lielāko brauciena daļu,  finišēja ceturtajā vietā. MX 125 klasē Toms Babris  pēc pirmā brauciena ierindojās trešajā vietā, bet otro pat neuzsāka, jo iepazīšanās apļa sakumā izbeidzās indukcijas spole.

Motokrosa junioru komanda „Mārupe” no astoņām komandām ( 3 Igauņu, 1 Lietuvas un 4 Latvijas), pateicoties mūsu sportistu labajam sniegumam, kopvērtējumā ieguva augsto otro vietu. Pirmo vietu sacensībās ieguvusi Igaunijas komanda.

Pateicos visiem trijiem komandas sportistiem par sniegumu un atbildības sajūtu. Šoreiz komandas gars, kas valdīja starp puišiem, sniedza devītā viļņa izmērus. Vēlreiz liels paldies dalībniekiem un viņu vecākiem, kas piekrita startēt un atbalstīja viens otru ļoti atbildīgos brīžos.

Informāciju sagatavoja: Komandas vadītājs Aivars Ābols.