Sports

Mārupes Sporta centra taekvondo audzēkņi atved medaļas no sacensībām Polijā

24.10.2018.

No 19. līdz 21.oktobrim Polijas pilsēta LEGIONOWO notika starptautiskās taekvondo sacensības. Tajās piedalījās 550 bērni un jauniešu no Polijas, Lietuvas, Slovākijas, Baltkrievijas, Ukrainas un Latvijas.

Mārupes Sporta centru pārstāvēja 5 sportisti, divi no tiem ieguva godalgotas vietas.

Roberts Daukšta pirmajā sacensību dienā izcīnīja bronzas godalgu svara kategorijā līdz 37 kg kadetiem. Viņš uzvarēja divas cīņas un pusfināla ar 13:8 piekapās ļoti tehniskam Polijas sportistam. Otrajā dienā Dāvids Bērziņš startēja U-21 vīriešu konkurence svarā līdz 63 kg un izcīnīja divas uzvaras un pirmo vietu! Vēl šajās sacensībās startēja Mārupes Sporta centra sportisti Agate Žīgure, Aleksis Ķeviņš un Alekss Ribčenko. Viņiem neizdevās pārvarēt pirmo cīņu un ar minimālo pārsvaru pretinieki bija priekšā.

Informāciju sagatavoja: Vitalijs Lepins