Sports

Mārupes basketbolisti svin uzvaru astotajā spēlē pēc kārtas

05.12.2015.

Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas turnīra B grupas līderpozīcijās atgriezusies Mārupes sporta centra komanda, ka sestdien izcīnīja astoto uzvaru pēc kārtas un devīto šīs sezonas desmit mačos.

Mārupiešu pretinieki bija basketbola skolas "Rīga" audzēkņi, kuri iepriekš bija piedzīvojuši zaudējumus visās deviņās šīs sezonas spēlēs. Pretēji tam, ka komandas atrodas turnīra tabulas pretējos polos, cīņa pirmajā puslaikā ritēja gluži līdzīgi. Otrās ceturtdaļas vidū rīdzinieki arī pamanījās izvirzīties vadībā, tiesa, puslaika izskaņā Mārupes basketbolisti atbildēja ar desmit punktiem pēc kārtas un atpūtā devās ar sešu punktu pārsvaru (34:28).

Iesākto ofensīvu viesi turpināja pēc pārtraukuma, trešo ceturtdaļu nospēlēja 26:5, un spēles pēdējais posms vairs bija tikai formalitāte – 73:51. Punktus šajā spēlē guva visi deviņi Mārupes kluba sastāvā pieteiktie basketbolisti. Rezultatīvākie bija Toms Straudovskis (19), Mārtiņš Motivāns (16) un Mārtiņš Zemturis (10).

B grupā Mārupes komanda ar deviņām uzvarām desmit spēlēs ir pirmajā vietā, viņiem seko Rīgas Stradiņa universitāte, kurai ir tikpat uzvaru, bet viens zaudējums vairāk. Nākamo spēli mārupieši aizvadīs 12. decembrī izbraukumā pret "Gulbenes Bukiem".