Sports

Mārupes auto moto kluba “Bieriņi” audzēkņi aktīvi startē Latvijas Junioru Čempionātā motokrosā un uzrāda labus rezultātus

02.08.2022.

Mārupes auto moto kluba “Bieriņi” audzēkņi aktīvi startē Latvijas Junioru Čempionātā motokrosā 2022. 23.jūlijā tika aizvadīts jau 4. posms, tas norisinājās Madonā. Tā ir grūta trase ar izteiktu reljefu, bet laiks bija izcils lai trasi izbaudītu un uzrādītu labus rezultātus. Gan Madonas posmā, gan kopvērtējumā klubu vērtējumā Mārupes auto moto klubs “Bieriņi” ierindojas otrajā vietā. Komandas kopvērtējums veidojās no katra kluba sportistu iegūtā rezultāta un punktu summas. Ieskaitē tiek ņemti vērā 5 labākie rezultāti. Tas ir komandas darbs un auto moto klubam “Bieriņi” veicās ļoti labi. Arī individuāli auto moto klubam “Bieriņi” veicas ļoti labi. Kopā no kluba startēja 19 sportisti dažādās grupās. Vairāki sportisti ir ieņēmuši godalgotas vietas:

MX85 klasē 13 gadus vecā Patrīcija izcīnīja 6. vietu vecākajā grupā. 10 gadīgā  Evelīne Meikšāne MX65 klasē jaunākajā grupā izcīnija 7. vietu, tajā pašā grupā Roberts Brants sasniedza savu mērķi – 3. vietā, tā arī MX65 klasē vecākajā grupā 2. vietu izcīnīja Toms Dankerts. Jaunākajā MX50 Rūķīšu grupā (4- 6 gadi)  uzvaru svinēja Noels Ballods- Nagrādovs. Pirmo un otro vietu MX50 Jaunākajā grupā izcīnīja Mārupieši, ziemā kalnu slēpotāji, septiņus gadus vecie puikas Markus Rode – 1.vieta un Leo Veinbergs – 2.vieta, bet trešā vietā arī auto moto kluba “Bieriņi” puika Kārlis Lorencs.

MX125 B grupā otro vietu izcīna Raimonds Elvis Valtiņš, bet MX125 A grupā otrajā vietā ierindojās Aksels Neimanis.

Un visjaudīgākajā klasē MX2 JUNIORI (startē ar 250 cm3 Četrtaktu motocikliem), B grupā uzvaru izcīnija Dāvis Dīvs Vītols, bet MX2 JUNIORI A GRUPĀ uzvarēja jaunā Latvijas cerība, Mārupietis Edvards Bidzāns, un trešo vietu izdevās izcīnīt Daniils Kuzmins.