Sports

Mārupe iesāk ar uzvaru

17.04.2023.

Svētdien, 16.aprīlī, pilnā Jaunmārupes stadionā 320 skatītāju klātbūtnē “Mārupes sporta centra” futbolisti uzņēma futbola skolas “Alberts” otro komandu un sezonu atklāja ar uzvaru 2:0.

Pirmā puslaika izskaņā bumbu viesu vārtu apakšējā stūrī raidīja Matvijs Marusijs no Ukrainas, kura pagaidu mājas ir Mārupe, bet desmit minūtes pirms spēles beigām pārsvaru dubultoja Raitis Haralds Butlers pēc Dāvja Vilcāna piespēles.

Atgādinām, ka “Alberts” ir esošie 3.līgas čempioni. Spēlei papildus dzinulis bija tas, ka albertiešu rindās spēlē astoņi bijušie Mārupes futbolisti, no kuriem liela daļa arī dzīvo Mārupes novadā. Spēlētāji viens otru pazīst, un tā bija papildus sacensība. Un jāpiebilst, ka vārtu guvējs Matvijs Marusijs pērnajā sezonā bija “JDFS Alberts” futbolists.