Sports

Babītes Sporta kompleksa audzēkņi startē Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā U14 grupā

28.07.2022.

26.jūlijā Engurē norisinājās Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāts U14 grupā. Sacensībās piedalījās 25 komandas, kuras sacentās savā starpā lai noskaidrotu, kura komanda ir spēcīgākā šoreiz. Latvijas Jaunatnes pludmales volejbola čempionāts U14 piedalījās arī 2 Babītes Sporta kompleksa komandas. Maija Paņko un Madara  Pāla savā apakšgrupā izcīnīja 1.vietu un kopējo posmu noslēdza  5-8.vietā. Savukārt puiši Gustavs Anspoks, Mārcis Druvenieks un Edvards Miķelsons goadam cīnoties ieņēma 9.vietu bet otra meiteņu komanda Estere Priekule un Karlīna Feldmane ierindojās 19.vietā. Visu audzēkņu sagatavojusi trenere M.Ozoliņa.