Sports

Aicinām darbā sporta treneri

04.04.2022.

Mārupes Sporta centrs aicina darbā uz nenoteiktu laiku vispārējās fiziskās sagatavotības SPORTA TRENERI

Prasības pretendentiem:

  • augstākā pedagoģiskā izglītība (ar kvalifikāciju sporta treneris) un derīgs sporta speciālista sertifikāts;
  • komunikācijas un sadarbības prasmes, augsta saskarsmes kultūra;
  • valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī;
  • pamatzināšanas IT lietošanā un dokumentācijas sagatavošanā;
  • vēlama pieredze trenera amatā vismaz viens gads (tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • sadarbspējīgs Covid - 19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Galvenie darba pienākumi:

  • plānot un organizēt vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības visu sporta veidu audzēkņiem atbilstoši licencētajai interešu izglītības programmai;
  • attīstīt un pilnveidot audzēkņu vispārējās un fiziskās īpašības, veicināt vispusīgu attīstību, nostiprināt veselību, veicināt nepieciešamās prasmes un iemaņas;
  • vadīt vingrošanas nodarbības Mārupes iedzīvotājiem;
  • veikt audzēkņu attīstības dinamikas izpēti un sava darba pašanalīzi.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • summēto darba laiku ar stundu tarifa likmi 6,50 eiro;
  • veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Darba vieta: Mārupes Sporta centra sporta bāzes, Mārupes novads

Darba uzsākšanas laiks: vienojoties.

Pieteikuma vēstuli un dzīves gaitas aprakstu (CV) ar norādi “sporta treneris” sūtīt līdz 2022. gada 29.aprīlim uz e-pasta adresi: silvija.bartusevica@marupe.lv

Pateicamies par atsaucību un lūdzam ievērot, ka 2 nedēļu laikā pēc pieteikšanās termiņa beigām sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti uz atlases otro kārtu.

Mārupes novada pašvaldība informē, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes pagasts, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv