Sabiedrība

Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2018

27.09.2018.

uznemeju_dienas_2018_cover2.png

Mārupes novada dome, biedrība “Mārupes uzņēmēji” un “Biznesa Vēstniecība” aicina apmeklēt “Mārupes novada Uzņēmēju dienas 2018” pasākumus un seminārus, kas norisināsies Mārupes novadā laika periodā no 15. līdz 19.oktobrim. Nedēļas ietvaros interesentiem tiek piedāvāta iespēja smelties zināšanas, apmeklējot dažādus bezmaksas seminārus, ieskatīties jaunizveidotās “Biznesa Vēstniecības” kopstrādes telpās un apzināt piedāvātās iespējas, iepazīt mājražotāju, amatnieku un mākslinieku arodu un produkciju. Noslēdzot nedēļu, svinīgi tiks pasniegtas Mārupes novada uzņēmēju gada balvas.

"Mārupes novada Uzņēmēju dienu 2018" programma pieejama šeit.

15. oktobrī  no plkst. 10.00 līdz 17.00 “Biznesa Vēstniecība”  aicina uz atvērto durvju dienām Tīrainē, Jelgavas ceļš 3. Tev būs iespēja iepazīt Biznesa Vēstniecības telpas un iegūt plašāku informāciju par piedāvātajām iespējām, kā arī tiks demonstrēta prezentācija par līdzšinējām norisēm un turpmākajiem plāniem. Dienas ietvaros:

  • Izmanto iespēju bezmaksas strādāt kopstrādes (coworking) telpā – nāc, izmēģini, iepazīsties! Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/cDad4M2XJlRmGKu13
  • Rezervē laiku un strādā atvērtajos kabinetos bezmaksas (pakalpojumu sniedzējiem iespēja izmantot iespēju rezervēt laikus 4 autonomu kabinetu izmantošanai). Pieteikšanās obligāta! Pieteikšanās: https://goo.gl/forms/hm6xCeB5S2QiJ5P03
  • Plkst.13.00 seminārs “Dizaina domāšanas pielietošana savas dzīves un karjeras veidošanā”

Lektore – Zane Geidmane. Lekcijas ilgums 1h 30 min.

Plašāks stāsts par dizaina domāšanu, galvenajām metodēm, soļiem savas profesionālās dzīves veidošanā (sava kompasa atrašana, esošās situācijas un pārliecību analīze, prāta kartēšana, iespējamo scenāriju vizualizācija, prototipu veidošana, testēšana, alternatīvas klasiskajai darba meklēšanai u.c.) + piemēri un  jautājumi-atbildes. Mērķauditorija – vidusskolēni.

  • Ekskluzīva iespēja apmeklēt individuālo iepazīšanās supervīzijas sesiju bezmaksas pie Lienas Dumaranes. Iekšējā spēka apzināšana, robežu un šķēršļu noteikšana un pārvarēšana, lai veiksmīgi virzītos tālāk. Profesionālās efektivitātes veicināšana. Pieteikšanās: projekti@biznesavestnieciba.com

Plašāka informācija zvanot pa tālruni 26877874 vai rakstot uz e-pastu biznesavestnieciba@gmail.com.


16.oktobrī no plkst.16.00 līdz 18.00 aicinām apmeklēt semināru “Uzņēmēj! Dod iespēju praktizēties savā uzņēmumā un saņem ES naudu” “Biznesa Vēstniecībā”, Tīrainē, Jelgavas ceļš 3, Mārupes novads. Semināru vadīs “Latvijas Darba devēju konfederācijas” (LDDK) pārstāves Jolanta Vjakse un Sanita Bērziņa.


17.oktobrī

  • No plkst.13.00 līdz 15.00 SMU Izstādes atklāšana Lidostā, VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga””, Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes novads.
  • No plkst.15.00 līdz 17.00 seminārs “Par 2 stundām zinošāks - “Kā netikt sodītam – praktiski ieteikumi datu aizsardzības pārbaudes gadījumos””, “Biznesa Vēstniecība”, Tīraine, Jelgavas ceļš 3, Mārupes novads.

Semināra lektori: “Datu valsts inspekcija”, Kristīne Baltiņa (Personas datu apstrādes uzraudzības nodaļas vadītāja) un Arta Vīgante (vecākā eksperte)


18.oktobrī

  • No plkst. 09.00 līdz 16.00 Skolēnu ekskursijas uz Mārupes novada uzņēmumiem.

Apmeklējuma mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādām profesijām, dalīties ar uzņēmēja pieredzi, kā arī parādīt ražošanas un pakalpojuma procesus, lai paplašinātu jauniešu redzesloku par darbu dažādās nozarēs un to iespējām.

Uzņēmējus lūdzam pieteikties līdz 1.oktobrim, rakstot uz e-pastu: jolanta.kursisa@marupe.lv

  • No plkst. 10.00 līdz 16.00 Pasākums “Iepazīsti un izmēģini meistara arodu” un mājražotāju, amatnieku un mākslinieku tirdziņš, Mārupes Kultūras nama zālē, Daugavas ielā 29, Mārupes novads.

Visi mājražotāji, amatnieki un mākslinieki tiek aicināti pulcēties kopā un dalīties ar sava amata prasmēm. Aicinām parādīt Mārupes izglītības iestāžu audzēkņiem, kā arī ikvienam Mārupes iedzīvotājam savu meistarību un radošo darbu, dodot iespēju apmeklētājiem praktizēties meistara arodā.

Paralēli pasākumam tiek organizēts tirdziņš, kur būs iespējams iegādāties meistaru darināto produkciju.

Lūdzam pieteikties līdz 1.oktobrim, rakstot uz e-pastu: jolanta.kursisa@marupe.lv


19.oktobrī Mārupes novada uzņēmēju dienu svinīgs noslēguma pasākums “Mārupes novada uzņēmēju gada balva 2018”ar gada balvas pasniegšanas ceremoniju (ierašanās ar ielūgumiem).


Pieteikties semināriem un pasākumiem šeithttps://goo.gl/forms/jbpIsqaRWAxnwEyw2