Sabiedrība

Darba birža “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē” jau 14.aprīlī

28.03.2018.

Mārupes novada Dome kopā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji” aicina iedzīvotājus, darba meklētājus apmeklēt un darba devējus piedalīties 14.aprīlī no plkst.12:00 – 15:00 darba biržā “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”, Mārupes novada Domē, Daugavas ielā 29, kur tiks piedāvāta iespēja vienuviet personīgi tikties un aprunāties darba devējiem ar darba meklētājiem un uz vietas veikt darba intervijas. Vienlaikus tiks uzsākta Mārupes novada jauniešu reģistrācija vasaras darbam pašvaldības iestādēs.

birza_vizualis_2.png

Darba biržā piedalīsies un savas vakances piedāvās tādi Mārupes uzņēmumi kā VAS ”Starptautiskā lidosta “Rīga””, VAS “Latvijas pasts”, SIA “Polipaks”,  SIA “MAXIMA Latvija”,   SIA “Open Pack”, SIA “SilJa” un citi. Pasākuma ietvaros interesenti varēs uzzināt arī par Nodarbinātības valsts aģentūrā apkopotajām aktuālajām vakancēm. Tā būs laba iespēja ne tikai darba meklētājiem, bet arī jauniešiem iegūt informāciju par dažādu nozaru uzņēmumu darbības specifiku un prasībām darba tirgū.

Darba devēji dalībai pasākumā tiek aicināti iepriekš pieteikties no 28.marta līdz 10.aprīlim pasākuma kontaktpersonai Jolantai Kursišai, zvanot pa tālr. 67 149 875 vai rakstot uz E-pasta adresi jolanta.kursisa@marupe.lv.

Vienlaikus, sākot ar 14.aprīli, Mārupes novadā deklarētie jaunieši vai jaunieši, kuri mācās Mārupes novada izglītības iestādēs, varēs pieteikties jauniešu darbam vasaras brīvlaikā no 1. jūnija līdz 31. augustam Mārupes novada pašvaldības iestādēs. Kopā Mārupes pašvaldība piedāvās 118 darba vietas gan teritorijas labiekārtošanas jomā (vecumā no 13 līdz 18 gadiem), gan Mārupes pašvaldības bērnudārzos, kur strādājot par pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgiem (vecumā no 15 līdz 19 gadiem) jaunieši palīdzēs audzinātājām sagatavot nodarbību materiālus, apģērbt un pieskatīt bērnus pastaigu un rotaļu laikā, kā arī veikt citus ikdienas darbiņus. Sīkāk par jauniešu darbu lasi šeit.

Aicinām būt aktīviem un izmantot iespēju arī tuvāko novadu iedzīvotājus bez maksas iegūt konsultācijas, piedalīties darba intervijās un iepazīt Mārupes uzņēmumus!

 

Papildus informācijas un reģistrēšanās kontaktpersona:

Jolanta Kursiša

Mārupes novada Domes

Uzņēmējdarbības atbalsta konsultante

tālr. 67 149 875, mob. 29 330 721

E-pasta adresi jolanta.kursisa@marupe.lv