Sabiedrība

Darba birža 29.aprīlī laika apstākļu dēļ notiks Domes ēkā

28.04.2017.

Sakarā ar prognozētajiem ļoti nelabvēlīgajiem laika apstākļiem, darba birža notiks telpās - Mārupes novada Domes vestibilā, Daugavas ielā 29, Mārupē!!!

Mārupes novada Dome kopā ar biedrību “Mārupes uzņēmēji” aicina iedzīvotājus un darba meklētājus 29.aprīlī no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 apmeklēt darba biržu “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē”. Vienlaikus tiks uzsākta Mārupes novada jauniešu reģistrācija vasaras darbam pašvaldības iestādēs.

facebook_event_birzaDarba biržas “Dzīvo Mārupē, strādā Mārupē” ietvaros tiks piedāvāta iespēja darba meklētājiem vienuviet personīgi tikties ar vietējiem novada darba devējiem, uzzināt par brīvajām darba vakancēm uzņēmumos un piedalīties reālās darba intervijās. Darba meklētāji varēs pieteikties un uzzināt par vairāk kā 500 brīvām darba vakancēm dažādos novada uzņēmumos.Tā būs laba iespēja arī jauniešiem iegūt informāciju par dažādu nozaru uzņēmumu darbības specifiku un prasībām darba tirgū.

Darba biržā piedalīsies un savas vakances piedāvās tādi Mārupes uzņēmumi kā VAS ”Starptautiskā lidosta “Rīga”” , AS "Air Baltic Corporation", SIA " SilJa ", SIA "Kreiss", SIA "Latvijas aptieka", SIA "Fixman", SIA "RIMI BALTIC", SIA “MAXIMA Latvija”, SIA “Puse Plus”, SIA “Medsport”, AS ‘’VIRŠI-A’’, SIA “Polipak” un citi. Pasākuma ietvaros interesenti varēs uzzināt arī par Nodarbinātības valsts aģentūrā apkopotajām aktuālajām vakancēm.

Vienlaikus, sākot ar 29.aprīli,  Mārupes novadā deklarētie jaunieši vai jaunieši, kuri mācās Mārupes novada izglītības iestādēs, varēs pieteikties jauniešu darbam vasaras brīvlaikā no 1. jūnija līdz 31. augustam Mārupes novada pašvaldības iestādēs. Kopā Mārupes pašvaldība piedāvās 110 darba vietas gan teritorijas labiekārtošanas jomā (vecumā no 13 līdz 18 gadiem), gan Mārupes pašvaldības bērnudārzos, kur strādājot par pirmsskolas izglītības iestāžu audzinātāju palīgiem (vecumā no 15 līdz 19 gadiem) jaunieši palīdzēs audzinātājām sagatavot nodarbību materiālus, apģērbt un pieskatīt bērnus pastaigu un rotaļu laikā, kā arī veikt citus ikdienas darbiņus. Sīkāk par jauniešu darbu lasi šeit.

Aicinām būt aktīviem un izmantot iespēju arī tuvāko novadu iedzīvotājus bez maksas iegūt konsultācijas, piedalīties darba intervijās un iepazīt Mārupes uzņēmumus!