Sabiedrība

Mārupes novada pašvaldības policija aicina darbā nepilngadīgo lietu inspektoru

05.03.2024.

Mārupes novada pašvaldības policija uz nenoteiktu laiku aicina darbā  NEPILNGADĪGO LIETU INSPEKTORU

Prasības pretendentiem:

  • atbilstība likuma „Par policiju” 21.panta pirmās daļas prasībām;
  • vismaz pirmā līmeņa augstākā izglītība (var būt studējošs);
  • laba fiziskā sagatavotība;
  • augsta atbildības sajūta, labas komunikācijas prasmes, korektums, godīgums un spēja risināt konfliktsituācijas, disciplinētība, prasme strādāt komandā;
  • Valsts valodas zināšanas augstākajā pakāpē;
  • labas datora lietošanas prasmes (MS Office standartprogrammas);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība (ar vismaz trīs gadu pieredzi);
  • darba pieredze tiesībsargājošās iestādēs (pašvaldības un Valsts policijā) tiks uzskatīta par priekšrocību;
  • vēlama pieredze darbā ar bērniem un jauniešiem;
  • vēlama ieroča nēsāšanas atļauja.

Galvenie amata pienākumi:

  • nodrošināt sabiedrisko kārtību pašvaldības administratīvajā teritorijā, veicot patrulēšanu;
  • preventīvais darbs ar pusaudžiem un jauniešiem administratīvo pārkāpumu novēršanai;
  • organizēt izglītojoša un audzinoša rakstura pasākumus mācību iestādē;
  • sniegt atbalstu pedagogiem un bērnu vecākiem problemātisko bērnu audzināšanā;
  • novērst un pārtraukt administratīvos pārkāpumus, sastādīt protokolus, izskatīt lietas par šiem pārkāpumiem vai nodot tās izskatīšanai pēc piekritības;
  • sadarboties ar iedzīvotājiem pārkāpumu novēršanā un profilaksē;
  • uzraudzīt pašvaldības saistošo noteikumu izpildi.

Piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • summēto darba laiku ar stundas algas likmi  sākot no 8,5 eiro (bruto);
  • iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi.

Pieteikuma vēstuli un Curriculum Vitae (CV) ar norādi „Pašvaldības policijas nepilngadīgo lietu inspektors” sūtīt uz e-pasta adresi: vakance@marupe.lv vai pastu Daugavas ielā 29, Mārupē, Mārupes novadā, LV-2167. Sīkāka informācija pa tālruni: 29247111.

Informējam, ka pretendentu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases norisi. Personas datu apstrādes pārzinis ir Mārupes novada pašvaldība, kontaktinformācija: Daugavas iela 29, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, e-pasta adrese: marupe@marupe.lv.